Velg en region. Nettstedet du ser på nå inneholder produkter som er tilgjengelige i Norge. Produkter fra andre markeder oppfyller kanskje ikke de norske standardene for byggematerialer.
Kort leggetid, lang levetid
Kraftkleber sikrer rask nedklebing
Robust og slitesterk
Overflate av farget naturskifer
Her finner du informasjon om hvor du kan få kjøpt produktet nær deg.
| Eksterne spesifikasjoner | |
|---|---|
| NOBB-nummer | 44134353 |
| Generell informasjon | |
|---|---|
| Artikkelnummer | 10008136 |
| GTIN nummer | 6416193203175 |
| Materiale | Bitumen |
| Produktdata | |
|---|---|
| Bredde | 330 mm |
| Dekkbredde | 143 |
| Lengde | 1000 mm |
| Tykkelse | 3,2 mm |
| Sikkerhetsinformasjon | |
|---|---|
| Brannklasse | F |
| Takshingel forpakning | |
|---|---|
| Antall takshingel i pakken | 22 |
| Takspesifikasjoner | |
|---|---|
| Laveste takvinkel | 15 ° |
| Vekt | |
|---|---|
| Nettovekt | 26.5 kg |
| Vekt pr.kvm | 8,3 kg |
NOBB-nummer
44134353
Artikkelnummer
10008136
GTIN nummer
6416193203175
Materiale
Bitumen
Bredde
330 mm
Dekkbredde
143
Lengde
1000 mm
Tykkelse
3,2 mm
Brannklasse
F
Antall takshingel i pakken
22
Laveste takvinkel
15 °
Nettovekt
26.5 kg
Vekt pr.kvm
8,3 kg
Har du spørsmål om produktet, systemer eller annet? Vi er her for å hjelpe deg - kontakt oss så vil en av våre eksperter hjelpe deg.
| Type | Filstørrelse | Last ned eller kopier | |
|---|---|---|---|
Sertifikater og tekniske godkjenninger | - | ||
Miljødeklarasjoner | 1.46 MB | ||
Ytelseserklæringer | 322.02 kB |
Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA og Googles Personvernregler og Vilkår for bruk gjelder.