Velg en region. Nettstedet du ser på nå inneholder produkter som er tilgjengelige i Norge. Produkter fra andre markeder oppfyller kanskje ikke de norske standardene for byggematerialer.
Kort leggetid, lang levetid
Kraftkleber sikrer rask nedklebing
Robust og slitesterk
Overflate av farget naturskifer
Her finner du informasjon om hvor du kan få kjøpt produktet nær deg.
| Eksterne spesifikasjoner | |
|---|---|
| NOBB-nummer | 44134436 |
| Generell informasjon | |
|---|---|
| Artikkelnummer | 10008141 |
| GTIN nummer | 6416193203236 |
| Materiale | Bitumen |
| Produktdata | |
|---|---|
| Bredde | 500 mm |
| Høyde | 5 mm |
| Lengde | 1000 mm |
| Vekt | |
|---|---|
| Nettovekt | 23.1 kg |
NOBB-nummer
44134436
Artikkelnummer
10008141
GTIN nummer
6416193203236
Materiale
Bitumen
Bredde
500 mm
Høyde
5 mm
Lengde
1000 mm
Nettovekt
23.1 kg
Har du spørsmål om produktet, systemer eller annet? Vi er her for å hjelpe deg - kontakt oss så vil en av våre eksperter hjelpe deg.