Velg en region. Nettstedet du ser på nå inneholder produkter som er tilgjengelige i Norge. Produkter fra andre markeder oppfyller kanskje ikke de norske standardene for byggematerialer.
Her finner du informasjon om hvor du kan få kjøpt produktet nær deg.
| Eksterne spesifikasjoner | |
|---|---|
| NOBB-nummer | 56452877 |
| Farge og overflate | |
|---|---|
| Farge | Sort |
| Generell informasjon | |
|---|---|
| Artikkelnummer | 10007550 |
| GTIN nummer | 5709090094665 |
| Produktdata | |
|---|---|
| Bredde | 415 mm |
| Høyde | 30 mm |
| Lengde | 1330 mm |
| Takspesifikasjoner | |
|---|---|
| Laveste takvinkel | 8 ° |
| Vekt | |
|---|---|
| Nettovekt | 2,9 kg |
| Vekt pr.kvm | 6,7 kg |
NOBB-nummer
56452877
Farge
Sort
Artikkelnummer
10007550
GTIN nummer
5709090094665
Bredde
415 mm
Høyde
30 mm
Lengde
1330 mm
Laveste takvinkel
8 °
Nettovekt
2,9 kg
Vekt pr.kvm
6,7 kg
Har du spørsmål om produktet, systemer eller annet? Vi er her for å hjelpe deg - kontakt oss så vil en av våre eksperter hjelpe deg.