Our countries
Jönåkeri Elegant betoonkivil on sümmeetriliselt ümar profiil, mis annab katusele harmoonilise välimuse.
Eestis populaarseim laineline ning kahe värvikihiga betoonkivi on läbinud katsetused Rootsi, Saksamaa ja Inglismaa karmides tehnikalaborites ning pälvinud palju kiitust nii tugevuse, paigaldusmugavuse kui ka pika eluea eest.
Kõige populaarsem katusekivi Eestis
Klassikaline laineline profiil
Lai värvivalik
| Kaalu näitajad | |
|---|---|
| Aluse kaal | 1080 kg |
| Tüki kaal | 4 |
| Weight Per Square Metres at Maximum Gauge | 36 kg |
| Weight Per Square Metres at Minimum Gauge | 44 kg |
| m² kaal | 36-44 kg |
| Kaldkatuse näitajad | |
|---|---|
| Cover Length | 300 |
| Maksimaalne vajadus m² kohta | 11 |
| Minimaalne vajadus m² kohta | 9 |
| Mõõdud | 420x330 |
| Katuse näitajad | |
|---|---|
| Maksimaalne kalle | 85 ° |
| Minimaalne kalle | 14 ° |
| Katusekivi näitajad | |
|---|---|
| Maksimaalne roovisamm | 370 mm |
| Minimaalne roovisamm | 310 mm |
| Mõõdud | |
|---|---|
| Kõrgus | 330 mm |
| Paksus | 75 mm |
| Pikkus | 420 mm |
| Pakendi näitajad | |
|---|---|
| Kogus aluse kohta | 264 |
| Pakki alusel | 66 |
| Tükki pakis | 4 |
| Weight Per Pack | 16 kg |
| Välimuse näitajad | |
|---|---|
| Värv | Must |
Aluse kaal
1080 kg
Tüki kaal
4
Weight Per Square Metres at Maximum Gauge
36 kg
Weight Per Square Metres at Minimum Gauge
44 kg
m² kaal
36-44 kg
Cover Length
300
Maksimaalne vajadus m² kohta
11
Minimaalne vajadus m² kohta
9
Mõõdud
420x330
Maksimaalne kalle
85 °
Minimaalne kalle
14 °
Maksimaalne roovisamm
370 mm
Minimaalne roovisamm
310 mm
Kõrgus
330 mm
Paksus
75 mm
Pikkus
420 mm
Kogus aluse kohta
264
Pakki alusel
66
Tükki pakis
4
Weight Per Pack
16 kg
Värv
Must
| Dokumendi tüüp | Faili suurus | Laadi alla/ kopeeri link | |
|---|---|---|---|
Tooteleht | 225.47 kB | ||
Toimivusdeklaratsioon (DOP) | 123.15 kB | ||
Trükis | 3.38 MB | ||
Paigaldusjuhendid | 13.15 MB |
See leht on kaitstud Google reCAPTCHA-ga. Rakenduvad Google privaatsuspõhimõtted ja kasutustingimused.