Our countries
Długoletnia gwarancja jakości BMI Icopal
Wysoka jakość produktu
Dostępne klasyfikacje odporności ogniowej na ogień zewnętrzny Brooft1 dla wielu układów dachowych
Dostępna profesjonalna obsługa handlowa, logistyczna i w zakresie doradztwa technicznego
Dla wykonawców pokryć papowych dostępne szkolenia w BMI Academy
Masz pytania dotyczące produktu, systemów lub czegokolwiek innego?
Służymy pomocą - skontaktuj się z nami, a jeden z naszych ekspertów Ci pomoże.
Skontaktuj się z nami
| Atrybuty bezpieczeństwa | |
|---|---|
| Klasa bezpieczeństwa przeciwpożarowego | E |
| Atrybuty transmisji pary wodnej | |
|---|---|
| Współczynnik oporu dyfuzji pary wodnej | sd(m) = 1750 ± 250 |
| Atrybuty trwałości | |
|---|---|
| Maksymalna siła rozciągająca (w poprzek) | 400 (±100) N |
| Maksymalna siła rozciągająca (wzdłuż) | 600 (±100) N |
| Odporność na spływanie | ≥ 110 °C |
| Atrybuty wydajności | |
|---|---|
| Giętkość w niskiej temperaturze | -25/∅30 mm °C |
| Atrybuty wytrzymałości | |
|---|---|
| Wodoszczelność | 2 kPa |
| Informacje o gwarancji | |
|---|---|
| Gwarancja BMI | 8 lat |
| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Aplikacja | mocowanie poprzez samosklejenie |
| Osnowa | |
|---|---|
| Rodzaj osnowy | welon szklany, folia aluminiowa |
| Waga | |
|---|---|
| Waga na palecie | 722 kg |
| Waga sztuki | 46,5 kg |
| Wymiary | |
|---|---|
| Długość | ≥ 20,0 m.b. |
| Grubość | 1,8 (±0,2) mm |
| Szerokość | ≥ 1,00 m |
Klasa bezpieczeństwa przeciwpożarowego
E
Współczynnik oporu dyfuzji pary wodnej
sd(m) = 1750 ± 250
Maksymalna siła rozciągająca (w poprzek)
400 (±100) N
Maksymalna siła rozciągająca (wzdłuż)
600 (±100) N
Odporność na spływanie
≥ 110 °C
Giętkość w niskiej temperaturze
-25/∅30 mm °C
Wodoszczelność
2 kPa
Gwarancja BMI
8 lat
Aplikacja
mocowanie poprzez samosklejenie
Rodzaj osnowy
welon szklany, folia aluminiowa
Waga na palecie
722 kg
Waga sztuki
46,5 kg
Długość
≥ 20,0 m.b.
Grubość
1,8 (±0,2) mm
Szerokość
≥ 1,00 m
Dostarczamy innowacyjne systemy hydroizolacji oraz pokryć dachowych, mające na celu zmianę sposobu życia i pracy naszych klientów, zapewnienie schronienia, ochrony i spokoju ducha dla architektów, dekarzy, budowlańców i właścicieli domów. Nasi eksperci wspierają procesy projektowe oraz służą doradztwem technicznym, zarówno w projektach mieszkaniowych, jak i niemieszkalnych.
BMI Polska jest częścią BMI Group, największej firmy oferującej hydroizolację oraz pokrycia dachowe w Europie, a także Azji oraz Afryce.
Grupa BMI jest częścią rodziny Standard Industries, która obejmuje m.in. takie marki jak GAF – wiodącego producenta rozwiązań pokryć dachowych i impregnacyjnych w Ameryce Północnej. Grupa BMI powstała w wyniku połączenia Braas Monier i Icopal, jednych z największych i najbardziej renomowanych marek w branży.
| Typ | Rozmiar | Działania | |
|---|---|---|---|
Deklaracja | 60.56 kB | ||
Karta techniczna | 236.12 kB |
Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.