Our countries
Membrana Icopal Fundament 1250 to trójfunkcyjna, najwyższej jakości membrana LDPE do wykonania: poziomych barier hydroizolacyjnych, barier gazoszczelnych, z funkcją ochrony chemicznej, odporna na korozję biologiczną, przeznaczona do pomieszczeń na stały pobyt ludzi.
Dla trudnych i odpowiedzialnych układów hydroizolacyjnych
Całkowicie odporna na szkodliwe oddziaływanie większości substancji chemicznych powszechnie występujących na budowie
Najwyższe i unikalne parametry techniczne
Wysoka odporność na obniżone temperatury
Prosta i łatwa metodologia
Masz pytania dotyczące produktu, systemów lub czegokolwiek innego?
Służymy pomocą - skontaktuj się z nami, a jeden z naszych ekspertów Ci pomoże.
Skontaktuj się z nami
| Atrybuty bezpieczeństwa | |
|---|---|
| Klasa bezpieczeństwa przeciwpożarowego | F |
| Atrybuty budowlane | |
|---|---|
| Odporność na obciążenia statyczne | 20 kg |
| Atrybuty dachu płaskiego i fundamentów | |
|---|---|
| Odporność na ścinanie na 50 mm | 100 N |
| Atrybuty transmisji pary wodnej | |
|---|---|
| Przenikanie pary wodnej | 6×10⁻¹⁰ |
| Atrybuty wydajności | |
|---|---|
| Giętkość w niskiej temperaturze | -40 °C |
| Atrybuty wydłużenia | |
|---|---|
| Wydłużenie (w poprzek) | 12 % |
| Wydłużenie (wzdłuż) | 15 % |
| Atrybuty wytrzymałości | |
|---|---|
| Odporność na uderzenia | 400 mm |
| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Aplikacja | metodą sklejania, zgrzewania |
| Wymiary | |
|---|---|
| Długość | 10 m |
| Grubość | 1.46 mm |
| Szerokość | 2 m |
Klasa bezpieczeństwa przeciwpożarowego
F
Odporność na obciążenia statyczne
20 kg
Odporność na ścinanie na 50 mm
100 N
Przenikanie pary wodnej
6×10⁻¹⁰
Giętkość w niskiej temperaturze
-40 °C
Wydłużenie (w poprzek)
12 %
Wydłużenie (wzdłuż)
15 %
Odporność na uderzenia
400 mm
Aplikacja
metodą sklejania, zgrzewania
Długość
10 m
Grubość
1.46 mm
Szerokość
2 m
Dostarczamy innowacyjne systemy hydroizolacji oraz pokryć dachowych, mające na celu zmianę sposobu życia i pracy naszych klientów, zapewnienie schronienia, ochrony i spokoju ducha dla architektów, dekarzy, budowlańców i właścicieli domów. Nasi eksperci wspierają procesy projektowe oraz służą doradztwem technicznym, zarówno w projektach mieszkaniowych, jak i niemieszkalnych.
BMI Polska jest częścią BMI Group, największej firmy oferującej hydroizolację oraz pokrycia dachowe w Europie, a także Azji oraz Afryce.
Grupa BMI jest częścią rodziny Standard Industries, która obejmuje m.in. takie marki jak GAF – wiodącego producenta rozwiązań pokryć dachowych i impregnacyjnych w Ameryce Północnej. Grupa BMI powstała w wyniku połączenia Braas Monier i Icopal, jednych z największych i najbardziej renomowanych marek w branży.
| Typ | Rozmiar | Działania | |
|---|---|---|---|
Deklaracja | 76.41 kB | ||
Karta techniczna | 1.32 MB | ||
Atest | 114.72 kB |
Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.