Our countries
Papa na osnowie z włókniny poliestrowej, z obustronną powłoką z masy asfaltowej: z asfaltu modyfikowanego SBS z wypełniaczem mineralnym. Strona wierzchnia pokryta jest gruboziarnistą posypką mineralną. Wzdłuż jednej krawędzi nałożony jest pasek folii o szerokości ok. 80 mm. Strona spodnia jest profilowana i zabezpieczona folią z tworzywa sztucznego. Papa produkowana jest według technologii „SZYBKI PROFIL”.
Giętkość w niskiej temperaturze (-25 °C)
Długoletnia gwarancja jakości BMI Icopal
Wysoka jakość produktu
Dostępne klasyfikacje odporności ogniowej na ogień zewnętrzny Brooft1 dla wielu układów dachowych
Dostępna profesjonalna obsługa handlowa, logistyczna i w zakresie doradztwa technicznego
Dla wykonawców pokryć papowych dostępne szkolenia w BMI Academy
Masz pytania dotyczące produktu, systemów lub czegokolwiek innego?
Służymy pomocą - skontaktuj się z nami, a jeden z naszych ekspertów Ci pomoże.
Skontaktuj się z nami
| Atrybuty bezpieczeństwa | |
|---|---|
| Klasa bezpieczeństwa przeciwpożarowego | E |
| Atrybuty budowlane | |
|---|---|
| Odporność na obciążenia statyczne | 20 kg |
| Atrybuty dachu płaskiego i fundamentów | |
|---|---|
| Foldability at low temperatures | -25 °C / ∅30 mm |
| Odporność na ścinanie na 50 mm | 800 ± 300 N |
| Atrybuty transmisji pary wodnej | |
|---|---|
| Współczynnik oporu dyfuzji pary wodnej | µ=20 000 (EN 13707) |
| Atrybuty trwałości | |
|---|---|
| Maksymalna siła rozciągająca (w poprzek) | 800 ± 300 N |
| Maksymalna siła rozciągająca (wzdłuż) | 1000 ± 300 N |
| Odporność na spływanie | ≥ 100 °C |
| Atrybuty wydajności | |
|---|---|
| Giętkość w niskiej temperaturze | -25 / ∅30 mm °C |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 1000 ± 300 daN |
| Atrybuty wydłużenia | |
|---|---|
| Wydłużenie | 50 ± 15% |
| Atrybuty wytrzymałości | |
|---|---|
| Odporność na uderzenia | 1000 mm mm |
| Wodoszczelność | 10 kPa |
| Informacje o gwarancji | |
|---|---|
| Gwarancja BMI | 15 lat |
| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Aplikacja | Metoda zgrzewania |
| Osnowa | |
|---|---|
| Rodzaj osnowy | włóknina poliestrowa |
| Wymiary | |
|---|---|
| Długość | ≥ 5,0 m.b. |
| Grubość | 5,3 (±0,3) mm |
| Prostoliniowość | odchyłka ≤ 10 mm / 5 m |
| Szerokość | ≥ 1,00 m |
Klasa bezpieczeństwa przeciwpożarowego
E
Odporność na obciążenia statyczne
20 kg
Foldability at low temperatures
-25 °C / ∅30 mm
Odporność na ścinanie na 50 mm
800 ± 300 N
Współczynnik oporu dyfuzji pary wodnej
µ=20 000 (EN 13707)
Maksymalna siła rozciągająca (w poprzek)
800 ± 300 N
Maksymalna siła rozciągająca (wzdłuż)
1000 ± 300 N
Odporność na spływanie
≥ 100 °C
Giętkość w niskiej temperaturze
-25 / ∅30 mm °C
Wytrzymałość na rozciąganie
1000 ± 300 daN
Wydłużenie
50 ± 15%
Odporność na uderzenia
1000 mm mm
Wodoszczelność
10 kPa
Gwarancja BMI
15 lat
Aplikacja
Metoda zgrzewania
Rodzaj osnowy
włóknina poliestrowa
Długość
≥ 5,0 m.b.
Grubość
5,3 (±0,3) mm
Prostoliniowość
odchyłka ≤ 10 mm / 5 m
Szerokość
≥ 1,00 m
Dostarczamy innowacyjne systemy hydroizolacji oraz pokryć dachowych, mające na celu zmianę sposobu życia i pracy naszych klientów, zapewnienie schronienia, ochrony i spokoju ducha dla architektów, dekarzy, budowlańców i właścicieli domów. Nasi eksperci wspierają procesy projektowe oraz służą doradztwem technicznym, zarówno w projektach mieszkaniowych, jak i niemieszkalnych.
BMI Polska jest częścią BMI Group, największej firmy oferującej hydroizolację oraz pokrycia dachowe w Europie, a także Azji oraz Afryce.
Grupa BMI jest częścią rodziny Standard Industries, która obejmuje m.in. takie marki jak GAF – wiodącego producenta rozwiązań pokryć dachowych i impregnacyjnych w Ameryce Północnej. Grupa BMI powstała w wyniku połączenia Braas Monier i Icopal, jednych z największych i najbardziej renomowanych marek w branży.
| Typ | Rozmiar | Działania | |
|---|---|---|---|
Karta techniczna | 240.83 kB | ||
Certyfikat | 966.04 kB | ||
| 6.41 MB | |||
Deklaracja | 1.9 MB |
Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.