Our countries
Długoletnia gwarancja jakości BMI Icopal
Wysoka jakość produktu
Dostępne klasyfikacje odporności ogniowej na ogień zewnętrzny Brooft1 dla wielu układów dachowych
Dostępna profesjonalna obsługa handlowa, logistyczna i w zakresie doradztwa technicznego
Dla wykonawców pokryć papowych dostępne szkolenia w BMI Academy
Masz pytania dotyczące produktu, systemów lub czegokolwiek innego?
Służymy pomocą - skontaktuj się z nami, a jeden z naszych ekspertów Ci pomoże.
Skontaktuj się z nami
| Atrybuty bezpieczeństwa | |
|---|---|
| Klasa bezpieczeństwa przeciwpożarowego | NPD |
| Informacje o gwarancji | |
|---|---|
| Gwarancja BMI | 7 lat |
| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Aplikacja | Metoda zgrzewania |
| Waga | |
|---|---|
| Waga na palecie | 861,0 kg |
| Waga sztuki | 41,8 kg |
| Wymiary | |
|---|---|
| Długość | ≥ 10,0 mm |
| Grubość | 4,1 (±0,1) kg/m2 mm |
| Szerokość | ≥ 0,99 mm |
Klasa bezpieczeństwa przeciwpożarowego
NPD
Gwarancja BMI
7 lat
Aplikacja
Metoda zgrzewania
Waga na palecie
861,0 kg
Waga sztuki
41,8 kg
Długość
≥ 10,0 mm
Grubość
4,1 (±0,1) kg/m2 mm
Szerokość
≥ 0,99 mm
Dostarczamy innowacyjne systemy hydroizolacji oraz pokryć dachowych, mające na celu zmianę sposobu życia i pracy naszych klientów, zapewnienie schronienia, ochrony i spokoju ducha dla architektów, dekarzy, budowlańców i właścicieli domów. Nasi eksperci wspierają procesy projektowe oraz służą doradztwem technicznym, zarówno w projektach mieszkaniowych, jak i niemieszkalnych.
BMI Polska jest częścią BMI Group, największej firmy oferującej hydroizolację oraz pokrycia dachowe w Europie, a także Azji oraz Afryce.
Grupa BMI jest częścią rodziny Standard Industries, która obejmuje m.in. takie marki jak GAF – wiodącego producenta rozwiązań pokryć dachowych i impregnacyjnych w Ameryce Północnej. Grupa BMI powstała w wyniku połączenia Braas Monier i Icopal, jednych z największych i najbardziej renomowanych marek w branży.
| Typ | Rozmiar | Działania | |
|---|---|---|---|
Karta techniczna | 237.34 kB | ||
Certyfikat | 1.01 MB | ||
Deklaracja | 61.58 kB |
Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.