Our countries
Długoletnia gwarancja jakości BMI Icopal
Wysoka jakość produktu
Dostępne klasyfikacje odporności ogniowej na ogień zewnętrzny Brooft1 dla wielu układów dachowych
Dostępna profesjonalna obsługa handlowa, logistyczna i w zakresie doradztwa technicznego
Dla wykonawców pokryć papowych dostępne szkolenia w BMI Academy
Masz pytania dotyczące produktu, systemów lub czegokolwiek innego?
Służymy pomocą - skontaktuj się z nami, a jeden z naszych ekspertów Ci pomoże.
Skontaktuj się z nami
| Atrybuty bezpieczeństwa | |
|---|---|
| Klasa bezpieczeństwa przeciwpożarowego | E |
| Atrybuty transmisji pary wodnej | |
|---|---|
| Współczynnik oporu dyfuzji pary wodnej | µ=20 000 (EN 13707) |
| Atrybuty trwałości | |
|---|---|
| Maksymalna siła rozciągająca (w poprzek) | 800 (±100) N |
| Maksymalna siła rozciągająca (wzdłuż) | 900 (±100) N |
| Odporność na spływanie | 100 °C |
| Atrybuty wydajności | |
|---|---|
| Giętkość w niskiej temperaturze | -20/∅30 mm °C |
| Atrybuty wytrzymałości | |
|---|---|
| Odporność na uderzenia | 2000/2000 mm |
| Wodoszczelność | 10 kPa |
| Informacje o gwarancji | |
|---|---|
| Gwarancja BMI | 10 lat |
| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Aplikacja | Metoda zgrzewania lub mocowania mechanicznego |
| Osnowa | |
|---|---|
| Rodzaj osnowy | Włóknina poliestrowo - szklana |
| Waga | |
|---|---|
| Waga na palecie | 847 kg |
| Waga sztuki | 41,1 kg |
| Wymiary | |
|---|---|
| Długość | ≥ 7,0 m.b. |
| Grubość | 4,2 (±0,2) mm |
| Szerokość | ≥ 1,00 m |
Klasa bezpieczeństwa przeciwpożarowego
E
Współczynnik oporu dyfuzji pary wodnej
µ=20 000 (EN 13707)
Maksymalna siła rozciągająca (w poprzek)
800 (±100) N
Maksymalna siła rozciągająca (wzdłuż)
900 (±100) N
Odporność na spływanie
100 °C
Giętkość w niskiej temperaturze
-20/∅30 mm °C
Odporność na uderzenia
2000/2000 mm
Wodoszczelność
10 kPa
Gwarancja BMI
10 lat
Aplikacja
Metoda zgrzewania lub mocowania mechanicznego
Rodzaj osnowy
Włóknina poliestrowo - szklana
Waga na palecie
847 kg
Waga sztuki
41,1 kg
Długość
≥ 7,0 m.b.
Grubość
4,2 (±0,2) mm
Szerokość
≥ 1,00 m
Dostarczamy innowacyjne systemy hydroizolacji oraz pokryć dachowych, mające na celu zmianę sposobu życia i pracy naszych klientów, zapewnienie schronienia, ochrony i spokoju ducha dla architektów, dekarzy, budowlańców i właścicieli domów. Nasi eksperci wspierają procesy projektowe oraz służą doradztwem technicznym, zarówno w projektach mieszkaniowych, jak i niemieszkalnych.
BMI Polska jest częścią BMI Group, największej firmy oferującej hydroizolację oraz pokrycia dachowe w Europie, a także Azji oraz Afryce.
Grupa BMI jest częścią rodziny Standard Industries, która obejmuje m.in. takie marki jak GAF – wiodącego producenta rozwiązań pokryć dachowych i impregnacyjnych w Ameryce Północnej. Grupa BMI powstała w wyniku połączenia Braas Monier i Icopal, jednych z największych i najbardziej renomowanych marek w branży.
| Typ | Rozmiar | Działania | |
|---|---|---|---|
Deklaracja | 75.25 kB | ||
Certyfikat | 2.19 MB | ||
Karta techniczna | 238.48 kB | ||
Broof - Odporność na ogień zewnętrzny | 8.08 MB |
Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.