Our countries
Gęsta bitumiczno-kauczukowa masa szpachlowa stosowana na zimno do wypełniania ubytków, spękań i uszczelnień w pokryciach asfaltowych. Tworzy zwartą, jednorodną, elastyczną powłokę odporną na działanie wody. Doskonała przyczepność do podłoża. Szybka i prosta aplikacja
Masz pytania dotyczące produktu, systemów lub czegokolwiek innego?
Służymy pomocą - skontaktuj się z nami, a jeden z naszych ekspertów Ci pomoże.
Skontaktuj się z nami
| Atrybuty bezpieczeństwa | |
|---|---|
| Niebezpieczne substancje | Asfalt oksydowany, Benzyna ciężka hydroodsiarczona (ropa naftowa) |
| Zachowanie podczas pożaru | H226 - łatwopalna ciecz i opary |
| Atrybuty mas | |
|---|---|
| Drying Time | czas wysychania: w zależności od warunków atmosferycznych, temperatury zewnętrznej, nasłonecznienia i grubości warstwy. |
| PAKOWANIE | |
|---|---|
| Ilość na palecie | 652 kg |
| Ilość sztuk | 5 kg |
| Ilość sztuk na palecie | 112 |
| Ilość sztuk w opakowaniu | - |
| Ilość w opakowaniu | ? |
| Opakowań na palecie | ? |
| Rodzaj opakowania | puszki metalowe |
| Waga opakowania | 5,6kg kg |
| Wielkość opakowania | średnica: 19 cm, wysokość: 24,5 cm |
Niebezpieczne substancje
Asfalt oksydowany, Benzyna ciężka hydroodsiarczona (ropa naftowa)
Zachowanie podczas pożaru
H226 - łatwopalna ciecz i opary
Drying Time
czas wysychania: w zależności od warunków atmosferycznych, temperatury zewnętrznej, nasłonecznienia i grubości warstwy.
Ilość na palecie
652 kg
Ilość sztuk
5 kg
Ilość sztuk na palecie
112
Ilość sztuk w opakowaniu
-
Ilość w opakowaniu
?
Opakowań na palecie
?
Rodzaj opakowania
puszki metalowe
Waga opakowania
5,6kg kg
Wielkość opakowania
średnica: 19 cm, wysokość: 24,5 cm
Dostarczamy innowacyjne systemy hydroizolacji oraz pokryć dachowych, mające na celu zmianę sposobu życia i pracy naszych klientów, zapewnienie schronienia, ochrony i spokoju ducha dla architektów, dekarzy, budowlańców i właścicieli domów. Nasi eksperci wspierają procesy projektowe oraz służą doradztwem technicznym, zarówno w projektach mieszkaniowych, jak i niemieszkalnych.
BMI Polska jest częścią BMI Group, największej firmy oferującej hydroizolację oraz pokrycia dachowe w Europie, a także Azji oraz Afryce.
Grupa BMI jest częścią rodziny Standard Industries, która obejmuje m.in. takie marki jak GAF – wiodącego producenta rozwiązań pokryć dachowych i impregnacyjnych w Ameryce Północnej. Grupa BMI powstała w wyniku połączenia Braas Monier i Icopal, jednych z największych i najbardziej renomowanych marek w branży.
| Typ | Rozmiar | Działania | |
|---|---|---|---|
Karta Charakterystyki SDS | 150.56 kB | ||
Deklaracja | 91.75 kB |
Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.