Допомога Україні - BMI Polska підтримує процес відбудови країни

BMI Polska проводить низку заходів для забезпечення реальної допомоги у відбудові України. Підтримуючи місцеве населення та співпрацюючи з нашими партнерами в Україні, ми розпочинаємо масштабну роботу, яка підтримає країну та її народ у нелегкому процесі реконструкції.
Tło strony BMI Polska - Odbudowa Ukrainy

BMI Polska є активним учасником відбудови України. Ми також підтримуємо Україну завдяки участі у благодійних проектах

Наша головна мета – сприяти відбудові України відповідно до сучасних норм і технологічних стандартів.

BMI Polska є частиною BMI Group - міжнародного концерну, створеного шляхом об'єднання найбільших світових брендів покрівельної індустрії - Icopal і Monier Braas. Ми пропонуємо комплексні покрівельні системи для плоских і скатних дахів, а також інноваційні системи гідроізоляції, враховуючи  тенденції ринку. Наші офіси та виробничі підприємства , в тому числі, працюють у Здуньській Волі, Ополі та Плонську. 

Наша фірма - BMI Polska, постачає багато видів покрівельних матеріалів - напр. керамічні, синтетичні, бітумні та бетонні покриття – разом із засобами протипожежного захисту та необхідними аксесуарами. Завдяки цьому ми даємо можливість домовласникам адаптувати дах до своїх естетичних і функціональних очікувань. Експерти BMI підтримують процеси проектування та діляться експертними знаннями у сфері житлово-комунального господарства та інженерних споруд. 

•  Ми надихаємо, намагаючись бути прикладом для інших. 

Ми єднаємо, будуючи стосунки з людьми та колективами. 

Ми розвиваємося, будучи відкритими до нових ідей і способів діяльності. 

Ми зміцнюємо себе та нашу команду, зміцнюючи довіру та заохочуючи відгуки.

Na skróty

Майбутнє України та важливість її відбудови

Військова, гуманітарна та фінансова допомога Україні  - це домомога необхідна у такий важкий час. Слід пам’ятати, що відбудова країни, зруйнованої збройним конфліктом, буде надзвичайно важливою справою. Процес може виявитися дорогим і тривалим, але завдяки вжитим діям можна відновити Україну як сучасну, безпечну та дружню до громадян країну, об’єднану з Європою. 

Спільна оцінка уряду України, Світового банку, Європейської комісії та ООН свідчить, що вартість відновлення України становитиме 411 мільярдів доларів. Дані стосуються періоду з 24 лютого 2022 року по 24 лютого 2023 року. Очікується, що вартість реконструкції розтягнеться на 10 років.

[джерело: The World Bank: Updated Ukraine Recovery and Reconstruction Needs Assessment, доступ: 31.03.2023]

За даними Київського національного економічноно університету, найбільші збитки пов'язані з житловим будівництвом: сума збитків оцінюється в 53,6 млрд доларів. За даними KSE, пошкоджено або зруйновано понад 150 тис. житлових будинків – приватних, багатоквартирних і гуртожитків, 3170 навчальних закладів, 1800 об’єктів культурної діяльності та 1216 закладів охорони здоров’я. Очікується, що загальна сума збитків інфраструктури України сягне майже 143,8 млрд доларів США [дані на кінець лютого 2023 року].

[джерело: During the year of the full-scale war, the total amount of damages caused Russia to Ukraine’s infrastructure has reached almost $143.8 billion, доступ: 31.03.2023]

Будівельна галузь може мати головний внесок у відбудову української держави, тому буде потрібна синергія компаній, які працюють у цьому секторі. У звіті Світового банку, уряду України, ЄС та ООН: Ukraine – Rapid Damage and Needs Assessment : February 2022 – 2023 (Україна – швидка оцінка шкоди та потреб: лютий 2022 – 2023 рр.) вказується, що в короткостроковій перспективі найважливішою є спеціальна технічна підтримка, швидкі оновлення та ремонти, що здатні відновити придатність об'єктів. Згідно зі звітом, у довгостроковій перспективі потреба в реконструкції енергоефективних будівель буде виходити на перший план: понад 80% багатоквартирних будинків в Україні – це старі споруди, які були побудовані ще в радянські часи. 

Що ще BMI Polska робить для підтримки України

BMI Polska також зосереджується на наданні матеріальної допомоги, докладаючи максимум зусиль, щоб забезпечити найнеобхідніше для України та її громадян.

Ми купили генератор для лікарні в Україні. Маємо інформацію, що техніка вже благополучно прибула до міста Коруківка та працює над забезпеченням роботи насоса, який подає воду до місцевої школи, лікарні та будинків у частині міста. #POMAGAMY

Ми вислали посилки матеріальної допомоги, враховуючи те, що найбільше потрібно українцям. У пакунках були: медикаменти, засоби гігієни, миючі засоби, продукти харчування тощо.

• Ми запустили фонд, завдяки якому співробітники BMI Polska могли робити фінансові пожертви. BMI Group подвоїла суму збору для України!

• Купили телефон для дитини з сім'ї, яка жила в будинку одного з співробітників BMI, замінивши техніку, знищену під час втечі з України.

• Валерії, яка втекла з України з мамою та братом, ми профінансували ноутбук для дистанційного навчання.

Генератор в місті Коруківка, фото з доставки та офіційна подяка від адміністрації.

Генератор в місті Коруківка, фото з доставки та офіційна подяка від адміністрації.

Ноутбук, який буде використовуватися для дистанційного навчання Валерії.

Ноутбук, який буде використовуватися для дистанційного навчання Валерії.

Ноутбук, який буде використовуватися для дистанційного навчання Валерії.

Тривала підтримка України має значення. Ви теж можете допомогти!

Постійна підтримка України є важливою для цієї країни, яка бореться з наслідками війни. В Україні досі гинуть люди, а воююча армія потребує військової допомоги, тому діяльність, яку здійснює міжнародне співтовариство, не повинна припинятися. Для українців та їхніх дітей, як в Україні, так і в країнах, куди вони поїхали як біженці, важлива психологічна, освітня, медична та фінансова допомога. Як ви можете допомогти Україні? 

• Сплативши кошти на кампанію та на рахунок допомоги Україні ЮНІСЕФ: https://unicef.pl/chce-pomoc/nasze-akcje/pomoc-dla-ukrainy

• Долучивши будь-яку суму до збору Польської гуманітарної акції для України: https://www.pah.org.pl/wplac/?form=wplacam-na-pomoc-ukrainie

• Участь у зборі матеріалів. Перш ніж почати готувати посилку, уточніть, що потрібно Україні чи біженцям у нашій країні. Як особистість ви можете багато зробити для підтримки України та українців, які борються. 

Ви можете перейти на сайт https://pomagamukrainie.gov.pl/#chce-pomoc і знайти там грошові збірки, волонтерство та інші форми допомоги, які відповідають вашим індивідуальним можливостям! 

Важливість міжнародного співробітництва

Разом ми сильніші! Співпраця у вирішенні кризи є основою ефективної допомоги.

• Єврокомісія виділила Польщі майже 700 мільйонів злотих на допомогу українцям, які через війну покинули межі рідної країни.

• Європейський Союз (з одноголосною згодою 27 країн-членів спільноти) у 2022 році запровадив директиву про тимчасовий захист для біженців з України, таким чином надавши їм право залишатися та пересуватися по ЄС. Директиву продовжено до березня 2024 року.

Військова допомога для України, яка воює, надходить із США та Канади та багатьох європейських країн, зокрема: Польщі, Німеччини, Швеції, Великої Британії, Чехії, Італії, Франції, Нідерландів, Данії, Естонії, Литви, Латвії та Словаччини.

• У багатьох країнах прості громадяни організовують збори речей для України, перед усім найнеобхідніші матеріальні речі. Також ці збори стосуються фінансової допомоги Україні.

Підтримка польського уряду та громадян Польщі є в авангарді країн, які підтримують Україну

Ми допомагаємо не тільки фінансово, а й постачаємо зброю, приймаємо українських біженців. 

• Допомога Польщі Україні часто набувала форми масових громадських рухів. Прикладом може бути збір речей для України – в усіх містах та селах Польщі збирали продукти харчування, засоби гігієни, одяг тощо. 

• Благодійні установи також приймали грошові пожертви на допомогу Україні – кошти використовувалися на різні цілі: як на потреби людей, які опинилися у кризі біженців, так і жителів, які залишилися в країні, а також воюючої армії. 

Допомога Україні на кордоні з Польщею в розпал гуманітарної кризи також мала ключове значення – на місцях організовано пункти, де біженцям роздають гаряче харчування, ковдри, термоси та надають інформацію. У транспортуванні українців від кордону допомагали і приватні особи.

Підсумки

У вирішенні гуманітарних криз стратегічне значення мають міжнародна співпраця, діяльність благодійних установ та бізнес-спільноти, а також зусилля окремих громадян, наприклад, у вигляді пожертвувань в Україну чи збірки для України. Акції допомоги сусідам є не лише доказом солідарності, а й реальним відгуком на потреби людей, які опинилися у складній життєвій ситуації.

Питання та відповіді (FAQ)

Масштаби гуманітарної кризи в Україні величезні. Велика кількість людей мають проблеми з доступом до медичного обслуговування, освіти та питної води. Збройна боротьба також породила проблему внутрішньо переміщених осіб. За даними УВКБ ООН, станом на лютий 2023 року в європейських країнах проживає понад 8 мільйонів біженців з України. Близько 17,6 мільйонів людей у цій ​​країні терміново потребують гуманітарної допомоги.

[джерело: https://www.unhcr.org/ukraine-emergency.html, доступ 28.02.2023]

BMI Polska підтримує людей у ​​гуманітарній кризі різними способами, зокрема: ми купили генератор електроенергії для української лікарні, підготували матеріальну допомогу у вигляді найнеобхідніших засобів гігієни, продуктів харчування та ліків, а також створили фонд для фінансових пожертв.

Якщо ви думаєте, як допомогти Україні, у вашому розпорядженні є багато форм підтримки. Ви можете фінансово підтримати фонди, які допомагають Україні, віддавши їм 1,5% вашого податку або перевіривши, куди безпечно перерахувати гроші, щоб допомогти Україні. Хорошим рішенням є також участь у зборах одягу, продуктів харчування, засобів гігієни тощо, але пам’ятайте – спочатку переконайтесь,  яка саме допомога насправді потрібна Україні чи біженцям, які перебувають у Польщі. Якщо ви не можете надати фінансову підтримку, допоможіть Україні як волонтер, працюючи для блага людей, які приїхали до Польщі.

Війна в Україні – драма і для дітей, і для дорослих. Страх, переселення, втрата безпеки, голод, насильство – таки зараз переживання громадян України. Багато людей у ​​країні отримали серйозні поранення, що матиме наслідки для їхнього здоров’я на все життя. Також дітям важко отримати освіту. Ось чому так важливо забезпечити медичну та психологічну підтримку.

Відбудова України має ключове значення для забезпечення безпеки її громадян і можливості жити в сучасній ефективній державі, об’єднаній з Європою. Вже ведуться переговори про те, щоб допомогти Україні оговтатися від наслідків війни та розвиватися в майбутньому. Європейська комісія та міжнародні організації готують програму фінансової допомоги. Значний внесок у відбудову України зробить і бізнес-середовище.

Бізнес-середовище є ключовим у відбудові України. Підприємства, які співпрацюють з українськими партнерами, можуть ділитися експертними знаннями та внутрішнім ноу-хау, надаючи консультації щодо використання сучасних технологій, які дозволяють впроваджувати безпечні та екологічні ринкові рішення. Завдяки цьому вдасться адаптувати країну до майбутніх викликів. Підтримка бізнесу також важлива за допомогою забезпечення необхідного фінансування та матеріально-технічного забезпечення. Також дуже важливо надати необхідну благодійну підтримку. Усвідомлюючи це, у BMI Polska, ми безкоштовно надали Україні вироблений нами бітумний руберойд.

Війна завдала великих збитків українському житловому та комунальному будівництву. Відбудова держави має бути спрямувана у майбутнє та відбуватися за новітніми технологіями та стандартами, тому так важливо використовувати експертні знання та сучасні рішення бізнес-середовища будівельної галузі. Завдяки цьому будівництво України зможе відповідати сучасним енергетичним стандартам і забезпечити достатньо високий комфорт і безпеку використання об'єктів.

Бажаєте приєднатися до ініціативи? Напишіть нам

MC: form.upload.supportedFormats: .pdf, .jpg, .png. MC: form.upload.maxSize: 5.2MB