Velg en region. Nettstedet du ser på nå inneholder produkter som er tilgjengelige i Norge. Produkter fra andre markeder oppfyller kanskje ikke de norske standardene for byggematerialer.
Vakre og glansfulle farger
Bedre beskyttelse mot mose
Ligger på 550 000 norske tak
Her finner du informasjon om hvor du kan få kjøpt produktet nær deg.
| Eksterne spesifikasjoner | |
|---|---|
| NOBB-nummer | 46035984 |
| Farge og overflate | |
|---|---|
| Farge | Svart |
| Generell informasjon | |
|---|---|
| Artikkelnummer | 10005223 |
| GTIN nummer | 6415920387577 |
| Materiale | Betong |
| Monteringsspesifikasjon | |
|---|---|
| Type takstein | Gavelstein |
| Produktdata | |
|---|---|
| Bredde | 108 mm |
| Høyde | 145 mm |
| Lengde | 280 mm |
| Vekt | |
|---|---|
| Nettovekt | 0.3 kg |
NOBB-nummer
46035984
Farge
Svart
Artikkelnummer
10005223
GTIN nummer
6415920387577
Materiale
Betong
Type takstein
Gavelstein
Bredde
108 mm
Høyde
145 mm
Lengde
280 mm
Nettovekt
0.3 kg
Har du spørsmål om produktet, systemer eller annet? Vi er her for å hjelpe deg - kontakt oss så vil en av våre eksperter hjelpe deg.