Velg en region. Nettstedet du ser på nå inneholder produkter som er tilgjengelige i Norge. Produkter fra andre markeder oppfyller kanskje ikke de norske standardene for byggematerialer.
Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA og Googles Personvernregler og Vilkår for bruk gjelder.
Ståltykkelse 0,6 mm
Plastisolbelagt
Vindusbeslag over og under
Bredde 72 mm og 97 mm
Her finner du informasjon om hvor du kan få kjøpt produktet nær deg.
| Eksterne spesifikasjoner | |
|---|---|
| NOBB-nummer | 49448352 |
| Farge og overflate | |
|---|---|
| Farge | Sort |
| Generell informasjon | |
|---|---|
| Artikkelnummer | 10007789 |
| GTIN nummer | 7321870752183 |
| Materiale | Metall |
| Produktdata | |
|---|---|
| Bredde | 97 mm |
| Lengde | 1,4 m |
| Vekt | |
|---|---|
| Nettovekt | 1.1 kg |
NOBB-nummer
49448352
Farge
Sort
Artikkelnummer
10007789
GTIN nummer
7321870752183
Materiale
Metall
Bredde
97 mm
Lengde
1,4 m
Nettovekt
1.1 kg
Har du spørsmål om produktet, systemer eller annet? Vi er her for å hjelpe deg - kontakt oss så vil en av våre eksperter hjelpe deg.
| Type | Filstørrelse | Last ned eller kopier | |
|---|---|---|---|
Produktbrosjyre | 7.01 MB |
Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA og Googles Personvernregler og Vilkår for bruk gjelder.