Velg en region. Nettstedet du ser på nå inneholder produkter som er tilgjengelige i Norge. Produkter fra andre markeder oppfyller kanskje ikke de norske standardene for byggematerialer.
Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA og Googles Personvernregler og Vilkår for bruk gjelder.
Ståltykkelse 0,6 mm
Plastisolbelagt
Vindusbeslag over og under
Bredde 72 mm og 97 mm
Her finner du informasjon om hvor du kan få kjøpt produktet nær deg.
| Eksterne spesifikasjoner | |
|---|---|
| NOBB-nummer | 49448223 |
| Farge og overflate | |
|---|---|
| Farge | Hvit |
| Generell informasjon | |
|---|---|
| Artikkelnummer | 10007753 |
| GTIN nummer | 7321870751230 |
| Materiale | Metall |
| Produktdata | |
|---|---|
| Bredde | 72 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| Vekt | |
|---|---|
| Nettovekt | 1.15 kg |
NOBB-nummer
49448223
Farge
Hvit
Artikkelnummer
10007753
GTIN nummer
7321870751230
Materiale
Metall
Bredde
72 mm
Lengde
2000 mm
Nettovekt
1.15 kg
Har du spørsmål om produktet, systemer eller annet? Vi er her for å hjelpe deg - kontakt oss så vil en av våre eksperter hjelpe deg.
| Type | Filstørrelse | Last ned eller kopier | |
|---|---|---|---|
Produktbrosjyre | 7.01 MB |
Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA og Googles Personvernregler og Vilkår for bruk gjelder.