Velg en region. Nettstedet du ser på nå inneholder produkter som er tilgjengelige i Norge. Produkter fra andre markeder oppfyller kanskje ikke de norske standardene for byggematerialer.
Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA og Googles Personvernregler og Vilkår for bruk gjelder.
Sikrer overgang mellom såle og mur
Sort folie av polyetylen
Tykkelse 0,3 mm
Her finner du informasjon om hvor du kan få kjøpt produktet nær deg.
| Eksterne spesifikasjoner | |
|---|---|
| NOBB-nummer | 48654506 |
| Farge og overflate | |
|---|---|
| Farge | Sort |
| Generell informasjon | |
|---|---|
| Artikkelnummer | 10007387 |
| GTIN nummer | 5708602051172 |
| Produktdata | |
|---|---|
| Bredde | 500 mm |
| Lengde | 25 m |
| Tykkelse | 0.3 mm |
| Vekt | |
|---|---|
| Nettovekt | 3.9 kg |
NOBB-nummer
48654506
Farge
Sort
Artikkelnummer
10007387
GTIN nummer
5708602051172
Bredde
500 mm
Lengde
25 m
Tykkelse
0.3 mm
Nettovekt
3.9 kg
Har du spørsmål om produktet, systemer eller annet? Vi er her for å hjelpe deg - kontakt oss så vil en av våre eksperter hjelpe deg.
| Type | Filstørrelse | Last ned eller kopier | |
|---|---|---|---|
Teknisk datablad | 316.87 kB |
Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA og Googles Personvernregler og Vilkår for bruk gjelder.