Velg en region. Nettstedet du ser på nå inneholder produkter som er tilgjengelige i Norge. Produkter fra andre markeder oppfyller kanskje ikke de norske standardene for byggematerialer.
Her finner du informasjon om hvor du kan få kjøpt produktet nær deg.
| Eksterne spesifikasjoner | |
|---|---|
| NOBB-nummer | 44005012 |
| Farge og overflate | |
|---|---|
| Farge | Rød |
| Generell informasjon | |
|---|---|
| Artikkelnummer | 20003010 |
| GTIN nummer | 6415920361508 |
| Produktdata | |
|---|---|
| Bredde | 50 mm |
| Høyde | 200 mm |
| Lengde | 400 mm |
| Vekt | |
|---|---|
| Nettovekt | 1.4 kg |
NOBB-nummer
44005012
Farge
Rød
Artikkelnummer
20003010
GTIN nummer
6415920361508
Bredde
50 mm
Høyde
200 mm
Lengde
400 mm
Nettovekt
1.4 kg
Har du spørsmål om produktet, systemer eller annet? Vi er her for å hjelpe deg - kontakt oss så vil en av våre eksperter hjelpe deg.