Velg en region. Nettstedet du ser på nå inneholder produkter som er tilgjengelige i Norge. Produkter fra andre markeder oppfyller kanskje ikke de norske standardene for byggematerialer.
Eksklusivt utseende som holder seg
Holder taket fritt for mose
Over 100 år på markedet
Ekte hollandsk tegltakstein
Her finner du informasjon om hvor du kan få kjøpt produktet nær deg.
| Eksterne spesifikasjoner | |
|---|---|
| NOBB-nummer | 21280292 |
| Farge og overflate | |
|---|---|
| Farge | Mørk brun |
| Overflate | Glasert |
| Generell informasjon | |
|---|---|
| Artikkelnummer | 10007145 |
| Classification | CLAY |
| GTIN nummer | 8712961023180 |
| Materiale | Tegl |
| Monteringsspesifikasjon | |
|---|---|
| Type takstein | Møneavslutning |
| Produktdata | |
|---|---|
| Bredde | 226 mm |
| Høyde | 200 mm |
| Lengde | 310 mm |
NOBB-nummer
21280292
Farge
Mørk brun
Overflate
Glasert
Artikkelnummer
10007145
Classification
CLAY
GTIN nummer
8712961023180
Materiale
Tegl
Type takstein
Møneavslutning
Bredde
226 mm
Høyde
200 mm
Lengde
310 mm
Har du spørsmål om produktet, systemer eller annet? Vi er her for å hjelpe deg - kontakt oss så vil en av våre eksperter hjelpe deg.