Velg en region. Nettstedet du ser på nå inneholder produkter som er tilgjengelige i Norge. Produkter fra andre markeder oppfyller kanskje ikke de norske standardene for byggematerialer.
Eksklusivt utseende som holder seg
Holder taket fritt for mose
Over 100 år på markedet
Ekte hollandsk tegltakstein
Her finner du informasjon om hvor du kan få kjøpt produktet nær deg.
| Eksterne spesifikasjoner | |
|---|---|
| NOBB-nummer | 27043108 |
| Farge og overflate | |
|---|---|
| Farge | Naturell |
| Overflate | Ubehandlet overflate |
| Generell informasjon | |
|---|---|
| Artikkelnummer | 10007236 |
| Classification | CLAY |
| GTIN nummer | 6415920093393 |
| Materiale | Tegl |
| Produktdata | |
|---|---|
| Bredde | 258 mm |
| Høyde | 120 mm |
| Lengde | 361 mm |
| Vekt | |
|---|---|
| Nettovekt | 2.6 kg |
NOBB-nummer
27043108
Farge
Naturell
Overflate
Ubehandlet overflate
Artikkelnummer
10007236
Classification
CLAY
GTIN nummer
6415920093393
Materiale
Tegl
Bredde
258 mm
Høyde
120 mm
Lengde
361 mm
Nettovekt
2.6 kg
Har du spørsmål om produktet, systemer eller annet? Vi er her for å hjelpe deg - kontakt oss så vil en av våre eksperter hjelpe deg.