Velg en region. Nettstedet du ser på nå inneholder produkter som er tilgjengelige i Norge. Produkter fra andre markeder oppfyller kanskje ikke de norske standardene for byggematerialer.
Innfarget tegl i matt finnish
Flere fargekombinasjoner
Over 100 år på markedet
Ekte hollandsk tegltakstein
Her finner du informasjon om hvor du kan få kjøpt produktet nær deg.
| Eksterne spesifikasjoner | |
|---|---|
| NOBB-nummer | 21279823 |
| Farge og overflate | |
|---|---|
| Farge | Vinrød |
| Overflate | Glasert |
| Generell informasjon | |
|---|---|
| Artikkelnummer | 10007100 |
| Classification | CLAY |
| GTIN nummer | 8712961003151 |
| Materiale | Tegl |
| Monteringsspesifikasjon | |
|---|---|
| Minste lekteavstand | 293 mm |
| Type takstein | Gavlstein venstre |
| Produktdata | |
|---|---|
| Bredde | 238 mm |
| Høyde | 110 mm |
| Lengde | 361 mm |
| Vekt | |
|---|---|
| Nettovekt | 4 kg |
NOBB-nummer
21279823
Farge
Vinrød
Overflate
Glasert
Artikkelnummer
10007100
Classification
CLAY
GTIN nummer
8712961003151
Materiale
Tegl
Minste lekteavstand
293 mm
Type takstein
Gavlstein venstre
Bredde
238 mm
Høyde
110 mm
Lengde
361 mm
Nettovekt
4 kg
Har du spørsmål om produktet, systemer eller annet? Vi er her for å hjelpe deg - kontakt oss så vil en av våre eksperter hjelpe deg.