Velg en region. Nettstedet du ser på nå inneholder produkter som er tilgjengelige i Norge. Produkter fra andre markeder oppfyller kanskje ikke de norske standardene for byggematerialer.
Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA og Googles Personvernregler og Vilkår for bruk gjelder.
Ekte hollandsk tegltakstein
Eksklusivt utseende som holder seg
Holder taket fritt for mose
Over 100 år på markedet
Her finner du informasjon om hvor du kan få kjøpt produktet nær deg.
| Eksterne spesifikasjoner | |
|---|---|
| NOBB-nummer | 53565695 |
| Farge og overflate | |
|---|---|
| Farge | Svart |
| Overflate | Glasert |
| Generell informasjon | |
|---|---|
| Artikkelnummer | 10003967 |
| Classification | CLAY |
| GTIN nummer | 8711906178862 |
| Materiale | Tegl |
| Produkt type | Normalstein |
| Monteringsspesifikasjon | |
|---|---|
| Dekkebredde | 225±1 mm |
| Hengelengde | 395 mm |
| Lekteavstand | 325-355 mm |
| Minste lekteavstand | 325 mm |
| Produktdata | |
|---|---|
| Bredde | 265 mm |
| Høyde | 65 mm |
| Lengde | 420 mm |
| Spesifikasjoner | |
|---|---|
| Stk per m² | 12,5-13,7 |
| Takspesifikasjoner | |
|---|---|
| Laveste takvinkel | 15 ° |
| Vekt | |
|---|---|
| Nettovekt | 3.2 kg |
| Vekt pr.kvm | 42,3 kg |
NOBB-nummer
53565695
Farge
Svart
Overflate
Glasert
Artikkelnummer
10003967
Classification
CLAY
GTIN nummer
8711906178862
Materiale
Tegl
Produkt type
Normalstein
Dekkebredde
225±1 mm
Hengelengde
395 mm
Lekteavstand
325-355 mm
Minste lekteavstand
325 mm
Bredde
265 mm
Høyde
65 mm
Lengde
420 mm
Stk per m²
12,5-13,7
Laveste takvinkel
15 °
Nettovekt
3.2 kg
Vekt pr.kvm
42,3 kg
Har du spørsmål om produktet, systemer eller annet? Vi er her for å hjelpe deg - kontakt oss så vil en av våre eksperter hjelpe deg.
| Type | Filstørrelse | Last ned eller kopier | |
|---|---|---|---|
Monteringsanvisninger | 2.52 MB |
Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA og Googles Personvernregler og Vilkår for bruk gjelder.