Velg en region. Nettstedet du ser på nå inneholder produkter som er tilgjengelige i Norge. Produkter fra andre markeder oppfyller kanskje ikke de norske standardene for byggematerialer.
Ekte hollandsk tegltakstein
Et naturmateriale av brent leire
Patina gjør taket vakrere med årene
Over 100 år på markedet
Her finner du informasjon om hvor du kan få kjøpt produktet nær deg.
| Eksterne spesifikasjoner | |
|---|---|
| NOBB-nummer | 53565680 |
| Farge og overflate | |
|---|---|
| Farge | Naturell |
| Overflate | Ubehandlet overflate |
| Generell informasjon | |
|---|---|
| Artikkelnummer | 10007063 |
| Classification | CLAY |
| GTIN nummer | 8711906177360 |
| Materiale | Tegl |
| Monteringsspesifikasjon | |
|---|---|
| Minste lekteavstand | 325 mm |
| Type takstein | Gavlstein høyre |
| Produktdata | |
|---|---|
| Bredde | 275 mm |
| Høyde | 135 mm |
| Lengde | 420 mm |
| Vekt | |
|---|---|
| Nettovekt | 5.5 kg |
NOBB-nummer
53565680
Farge
Naturell
Overflate
Ubehandlet overflate
Artikkelnummer
10007063
Classification
CLAY
GTIN nummer
8711906177360
Materiale
Tegl
Minste lekteavstand
325 mm
Type takstein
Gavlstein høyre
Bredde
275 mm
Høyde
135 mm
Lengde
420 mm
Nettovekt
5.5 kg
Har du spørsmål om produktet, systemer eller annet? Vi er her for å hjelpe deg - kontakt oss så vil en av våre eksperter hjelpe deg.