Velg en region. Nettstedet du ser på nå inneholder produkter som er tilgjengelige i Norge. Produkter fra andre markeder oppfyller kanskje ikke de norske standardene for byggematerialer.
Ekte hollandsk tegltakstein
Eksklusivt utseende som holder seg
Holder taket fritt for mose
Over 100 år på markedet
Her finner du informasjon om hvor du kan få kjøpt produktet nær deg.
| Eksterne spesifikasjoner | |
|---|---|
| NOBB-nummer | 53565706 |
| Farge og overflate | |
|---|---|
| Farge | Svart matt |
| Overflate | Glasert |
| Generell informasjon | |
|---|---|
| Artikkelnummer | 10007055 |
| Classification | CLAY |
| GTIN nummer | 8711906178893 |
| Materiale | Tegl |
| Monteringsspesifikasjon | |
|---|---|
| Minste lekteavstand | 325 mm |
| Produktdata | |
|---|---|
| Bredde | 190 mm |
| Høyde | 80 mm |
| Lengde | 420 mm |
| Vekt | |
|---|---|
| Nettovekt | 2.45 kg |
NOBB-nummer
53565706
Farge
Svart matt
Overflate
Glasert
Artikkelnummer
10007055
Classification
CLAY
GTIN nummer
8711906178893
Materiale
Tegl
Minste lekteavstand
325 mm
Bredde
190 mm
Høyde
80 mm
Lengde
420 mm
Nettovekt
2.45 kg
Har du spørsmål om produktet, systemer eller annet? Vi er her for å hjelpe deg - kontakt oss så vil en av våre eksperter hjelpe deg.