Ga naar de landen websites van BMI Group
U kunt maximaal 3 monsters aanvragen.
Bedankt voor uw aanvraag, wij streven ernaar om de monsters zo spoedig mogelijk bij u af te leveren. LET OP: alleen ondernemers in de bouw kunnen een monsterdakpan aanvragen.
Klassiek, vertrouwd en vernieuwd: de VH-Variabel Plus dakpan
De VH-Variabel Plus, onze Verbeterde Holle dakpan, is al jaren een begrip en blijft zich ontwikkelen. Met zijn klassieke stijlvolle uitstraling en de karakteristieke ‘V’-vormige extra watergeleiding, is de VH-Variabel Plus met zijn lichte golving nog steeds de ideale keuze voor een mooi en vertrouwd Hollands dak. Deze vernieuwde generatie biedt nog meer flexibiliteit dankzij een grotere variabiliteit in zowel lengte als breedte, waardoor de dakpan zich perfect aanpast aan alle dakconstructies.
Maar er is meer: wij zijn er trots op dat de VH-Variabel Plus nu duurzamer wordt geproduceerd, wat resulteert in een aanzienlijk lagere CO2-voetafdruk. Zo draagt u bij aan een beter milieu zonder in te leveren op kwaliteit en esthetiek.

Grote flexibiliteit
Duurzame keuze
Verpakt in een handige sixpack
Wij zijn er om u te helpen - neem contact met ons op en een van onze experts helpt u verder.
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 255 mm |
| Lengte | 377 mm |
| Algemene informatie | |
|---|---|
| MKI-A1 Score | 1,68 EUR / m² |
| Model | Dakpan |
| Gegevens dak | |
|---|---|
| Maximale dakhelling | 90 ° |
| Minimale dakhelling | 22 ° |
| Toelichting minimale dakhelling | van 15° tot 22° advies vragen bij de afdeling Dakservice |
| Gegevens dakpannen | |
|---|---|
| Maximale latafstand | 310 mm |
| Minimale latafstand | 288 mm |
| Gegevens gewicht | |
|---|---|
| Gemiddeld gewicht per m² | ca. 43 kg |
| Gewicht per stuk | 2,8 kg |
| Gegevens hellend dak | |
|---|---|
| Stuks per m² | 14,5-15,9 |
| Gegevens uiterlijk | |
|---|---|
| Kleur | donkerbruin |
| Verpakkingsgegevens | |
|---|---|
| Aantal stuks per pak | 6 |
| Aantal stuks per pallet | 240 pcs |
Breedte
255 mm
Lengte
377 mm
MKI-A1 Score
1,68 EUR / m²
Model
Dakpan
Maximale dakhelling
90 °
Minimale dakhelling
22 °
Toelichting minimale dakhelling
van 15° tot 22° advies vragen bij de afdeling Dakservice
Maximale latafstand
310 mm
Minimale latafstand
288 mm
Gemiddeld gewicht per m²
ca. 43 kg
Gewicht per stuk
2,8 kg
Stuks per m²
14,5-15,9
Kleur
donkerbruin
Aantal stuks per pak
6
Aantal stuks per pallet
240 pcs
Wij zijn er om u te helpen - neem contact met ons op en een van onze experts helpt u verder.
| Titel | Maat | Acties | |
|---|---|---|---|
CE label DE | 134.71 kB | ||
NL BSB certificaat Monier Petershagen | 235.49 kB | ||
NL-BSB-certificaat-Buchen-Hainstadt | 226.44 kB | ||
VH-Variabel-Plus-technische-documentatie-Monier | 2.23 MB | ||
DoP // Keramisch | 106.01 kB | ||
KOMO productcertificaat Monier Petershagen | 155.84 kB | ||
KOMO productcertificaat Monier Hainstadt | 184.03 kB | ||
Monier Productoverzicht 2025 | 2.19 MB |
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en Google Privacybeleid en Servicevoorwaarden zijn van toepassing.