Ga naar de landen websites van BMI Group
U kunt maximaal 3 monsters aanvragen.
Bedankt voor uw aanvraag, wij streven ernaar om de monsters zo spoedig mogelijk bij u af te leveren. LET OP: alleen ondernemers in de bouw kunnen een monsterdakpan aanvragen.
Een betonnen dakpan weegt gemiddeld 42 kg per m2. De nieuwe Aerlox dakpan minder dan 32 kg per m2. Daarmee is deze pan zo’n 30% lichter, terwijl hij gegarandeerd dezelfde sterkte en duurzaamheid heeft als de gemiddelde gewone betonpan! De lichtgewicht Aerlox dakpan maakt het werk voor de dakdekker stukken eenvoudiger, belast de dakconstructie veel minder en betekent ook minder transport. Daarmee is de Aerlox nóg milieuvriendelijker dan de betonnen dakpan van nature al is.
De Aerlox dubbele welpan is een dakpan met dubbele wel voor de afwerking (zonder gevelpan) van de linkerzijkant van het dakschild.
Wij zijn er om u te helpen - neem contact met ons op en een van onze experts helpt u verder.
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 332 mm |
| Lengte | 420 mm |
| Algemene informatie | |
|---|---|
| Materiaal | Beton |
| Model | Dubbele dakpan |
| Gegevens dak | |
|---|---|
| Maximale dakhelling | 90 ° |
| Minimale dakhelling | 17,5 ° |
| Toelichting minimale dakhelling | van 15° tot 17,5° advies vragen bij de afdeling Dakservice |
| Gegevens dakpannen | |
|---|---|
| Scherf | Hoogwaardig beton |
| Soort pan of hulpstuk | Aansluiting |
| Gegevens garantie | |
|---|---|
| Garantie BMI | 30 jr |
| Gegevens gewicht | |
|---|---|
| Gewicht per stuk | 2,8 kg |
Breedte
332 mm
Lengte
420 mm
Materiaal
Beton
Model
Dubbele dakpan
Maximale dakhelling
90 °
Minimale dakhelling
17,5 °
Toelichting minimale dakhelling
van 15° tot 17,5° advies vragen bij de afdeling Dakservice
Scherf
Hoogwaardig beton
Soort pan of hulpstuk
Aansluiting
Garantie BMI
30 jr
Gewicht per stuk
2,8 kg
Wij zijn er om u te helpen - neem contact met ons op en een van onze experts helpt u verder.
| Titel | Maat | Acties | |
|---|---|---|---|
Sneldek Aerlox en Classic technische documentatie Monier | 1.06 MB | ||
Verpakkingseenheden_dakpannen_en_hulpstukken_Monier_NL | 347.78 kB | ||
Monier Productoverzicht 2025 | 2.19 MB |
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en Google Privacybeleid en Servicevoorwaarden zijn van toepassing.