Ga naar de landen websites van BMI Group
U kunt maximaal 3 monsters aanvragen.
Bedankt voor uw aanvraag, wij streven ernaar om de monsters zo spoedig mogelijk bij u af te leveren. LET OP: alleen ondernemers in de bouw kunnen een monsterdakpan aanvragen.
De vrijheid om te kiezen, die bieden we u met het model Signy- Finnez. Deze dakpan past zich makkelijk aan: u kunt er alle kanten mee op. Helemaal thuis op een klassiek huis, maar ook perfect op zijn plek op moderne woningen. Daar geeft de dakpan in mat antracieteen huis een creatieve draai. Gaat het om de dakbedekking van een oud pand? Kijk dan eens naar de tint rood rustiek. Zo drukt u echt een klassieke stempel op het huis.
Gebruik bovenstaande tabbladen voor meer informatie over onze Signy-Finnez dakpannen. Zo vindt u onze technische documentatie en DOP bestanden onder "downloads" en kunt u gebruik maken van onze online bestekservice om verzekerd te zijn van de juiste producten. Daarnaast kunt u DWG (AutoCad), Revit en overige bestanden raadplegen onder "ACAD/BIM".


Variabele latafstand van 300-370 mm
Verwerking op het dak in halfsteensverband
Ca. 10 stuks per m2
Wij zijn er om u te helpen - neem contact met ons op en een van onze experts helpt u verder.
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 329 mm |
| Lengte | 483 mm |
| Algemene informatie | |
|---|---|
| Fabriek / afhaallocatie | Signy / Susteren |
| Materiaal | Keramisch |
| Model | Dakpan |
| Gegevens dak | |
|---|---|
| Maximale dakhelling | 90 ° |
| Minimale dakhelling | 22 ° |
| Toelichting minimale dakhelling | van 15° tot 22° advies vragen bij de afdeling Dakservice |
| Gegevens dakpannen | |
|---|---|
| Gemiddeld werkende breedte | 283 mm |
| Maximale latafstand | 370 mm |
| Minimale latafstand | 300 mm |
| Scherf | Rode scherf |
| Soort pan of hulpstuk | Dakpan |
| Gegevens garantie | |
|---|---|
| Garantie BMI | 30 jr |
| Gegevens gewicht | |
|---|---|
| Gemiddeld gewicht per m² | ca. 52,3 kg |
| Gewicht per stuk | 4,9 kg kg |
| Gegevens hellend dak | |
|---|---|
| Stuks per m² | 9,6 - 11,8 |
| Gegevens uiterlijk | |
|---|---|
| Afwerking | Naturel |
| Kleur | natuurrood |
| Verpakkingsgegevens | |
|---|---|
| Aantal pannen en hulpstukken volle vracht | 5600 |
| Aantal stuks per pak | 5 |
| Aantal stuks per pallet | 210 |
Breedte
329 mm
Lengte
483 mm
Fabriek / afhaallocatie
Signy / Susteren
Materiaal
Keramisch
Model
Dakpan
Maximale dakhelling
90 °
Minimale dakhelling
22 °
Toelichting minimale dakhelling
van 15° tot 22° advies vragen bij de afdeling Dakservice
Gemiddeld werkende breedte
283 mm
Maximale latafstand
370 mm
Minimale latafstand
300 mm
Scherf
Rode scherf
Soort pan of hulpstuk
Dakpan
Garantie BMI
30 jr
Gemiddeld gewicht per m²
ca. 52,3 kg
Gewicht per stuk
4,9 kg kg
Stuks per m²
9,6 - 11,8
Afwerking
Naturel
Kleur
natuurrood
Aantal pannen en hulpstukken volle vracht
5600
Aantal stuks per pak
5
Aantal stuks per pallet
210
Wij zijn er om u te helpen - neem contact met ons op en een van onze experts helpt u verder.
| Titel | Maat | Acties | |
|---|---|---|---|
Keramische dakpannen Frankrijk - DoP Monier (NL) | 142 kB | ||
NL BSB certificaat Monier Signy | 241.73 kB | ||
Signy-Finnez technische documentatie Monier | 923.24 kB | ||
Signy-Finnez brochure Monier | 521.51 kB | ||
Verpakkingseenheden_dakpannen_en_hulpstukken_Monier_NL | 347.78 kB | ||
Keramische dakpannen Frankrijk CE Monier | 72.18 kB | ||
Monier Productoverzicht 2025 | 2.19 MB |
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en Google Privacybeleid en Servicevoorwaarden zijn van toepassing.