Ga naar de landen websites van BMI Group
U kunt maximaal 3 monsters aanvragen.
Bedankt voor uw aanvraag, wij streven ernaar om de monsters zo spoedig mogelijk bij u af te leveren. LET OP: alleen ondernemers in de bouw kunnen een monsterdakpan aanvragen.
De Rubin 9V is qua vorm familie van de nostalgische VH en de OVH, maar heeft een groter formaat. En daardoor oogt een dak met de Rubin 9V toch heel anders. Deze dakpan biedt extra zekerheid en comfort, omdat hij een uitstekende waterkering heeft. Een veilig gevoel!
De dubbele welpan is een dakpan met dubbele wel voor de afwerking (zonder gevelpan) van de linkerzijkant van het dakschild.
Moderne vormgeving
Economische keuze
Net even anders
Wij zijn er om u te helpen - neem contact met ons op en een van onze experts helpt u verder.
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 366 mm |
| Lengte | 472 mm |
| Algemene informatie | |
|---|---|
| Materiaal | Keramisch |
| Model | Dubbele welpan |
| Gegevens dak | |
|---|---|
| Maximale dakhelling | 90 ° |
| Minimale dakhelling | 16 ° |
| Toelichting minimale dakhelling | van 15° tot 16° advies vragen bij de afdeling Dakservice |
| Gegevens dakpannen | |
|---|---|
| Dakhelling vanaf 25 gr | max.latafstand 400 mm |
| Maximale latafstand | 400 mm |
| Minimale latafstand | 370 mm |
| Scherf | Rode scherf |
| Soort pan of hulpstuk | Aansluiting |
| Gegevens garantie | |
|---|---|
| Garantie BMI | 30 jr |
| Gegevens gewicht | |
|---|---|
| Gewicht per stuk | 3.8 kg |
| Gegevens uiterlijk | |
|---|---|
| Afwerking | Mat verglaasd |
| Kleur | diepzwart |
| Verpakkingsgegevens | |
|---|---|
| Aantal pannen en hulpstukken volle vracht | 5500 |
Breedte
366 mm
Lengte
472 mm
Materiaal
Keramisch
Model
Dubbele welpan
Maximale dakhelling
90 °
Minimale dakhelling
16 °
Toelichting minimale dakhelling
van 15° tot 16° advies vragen bij de afdeling Dakservice
Dakhelling vanaf 25 gr
max.latafstand 400 mm
Maximale latafstand
400 mm
Minimale latafstand
370 mm
Scherf
Rode scherf
Soort pan of hulpstuk
Aansluiting
Garantie BMI
30 jr
Gewicht per stuk
3.8 kg
Afwerking
Mat verglaasd
Kleur
diepzwart
Aantal pannen en hulpstukken volle vracht
5500
Wij zijn er om u te helpen - neem contact met ons op en een van onze experts helpt u verder.
| Titel | Maat | Acties | |
|---|---|---|---|
Rubin 9V technische documentatie Monier | 665.54 kB | ||
Verpakkingseenheden_dakpannen_en_hulpstukken_Monier_NL | 347.78 kB | ||
Monier Productoverzicht 2025 | 2.19 MB |
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en Google Privacybeleid en Servicevoorwaarden zijn van toepassing.