Ga naar de landen websites van BMI Group
U kunt maximaal 3 monsters aanvragen.
Bedankt voor uw aanvraag, wij streven ernaar om de monsters zo spoedig mogelijk bij u af te leveren. LET OP: alleen ondernemers in de bouw kunnen een monsterdakpan aanvragen.
De Rubin 9V is qua vorm familie van de nostalgische VH en de OVH, maar heeft een groter formaat. En daardoor oogt een dak met de Rubin 9V toch heel anders. Deze dakpan biedt extra zekerheid en comfort, omdat hij een uitstekende waterkering heeft. Een veilig gevoel!
Gebruik bovenstaande tabbladen voor meer informatie over onze Rubin 9V dakpannen. Zo vindt u onze technische documentatie en DOP bestanden onder "downloads" en kunt u gebruik maken van onze online bestekservice om verzekerd te zijn van de juiste producten. Daarnaast kunt u DWG (AutoCad), Revit en overige bestanden raadplegen onder "ACAD/BIM".


Moderne vormgeving
Economische keuze
Net even anders
Wij zijn er om u te helpen - neem contact met ons op en een van onze experts helpt u verder.
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 313 mm |
| Lengte | 472 mm |
| Algemene informatie | |
|---|---|
| Fabriek / afhaallocatie | Obergräfenhain / Susteren |
| Materiaal | Keramisch |
| Model | Dakpan |
| Gegevens dak | |
|---|---|
| Maximale dakhelling | 90 ° |
| Minimale dakhelling | 16 ° |
| Toelichting minimale dakhelling | van 15° tot 16° advies vragen bij de afdeling Dakservice |
| Gegevens dakpannen | |
|---|---|
| Gemiddeld werkende breedte | 267 mm |
| Maximale latafstand | 400 mm |
| Minimale latafstand | 370 mm |
| Scherf | Rode scherf |
| Soort pan of hulpstuk | Dakpan |
| Gegevens garantie | |
|---|---|
| Garantie BMI | 30 jr |
| Gegevens gewicht | |
|---|---|
| Gemiddeld gewicht per m² | ca. 39 kg |
| Gewicht per stuk | 4,0 kg kg |
| Gegevens hellend dak | |
|---|---|
| Stuks per m² | 9,4 – 10,1 |
| Gegevens uiterlijk | |
|---|---|
| Afwerking | Engobe |
| Kleur | basaltgrijs |
| Verpakkingsgegevens | |
|---|---|
| Aantal pannen en hulpstukken volle vracht | 5500 |
| Aantal stuks per pallet | 240 |
Breedte
313 mm
Lengte
472 mm
Fabriek / afhaallocatie
Obergräfenhain / Susteren
Materiaal
Keramisch
Model
Dakpan
Maximale dakhelling
90 °
Minimale dakhelling
16 °
Toelichting minimale dakhelling
van 15° tot 16° advies vragen bij de afdeling Dakservice
Gemiddeld werkende breedte
267 mm
Maximale latafstand
400 mm
Minimale latafstand
370 mm
Scherf
Rode scherf
Soort pan of hulpstuk
Dakpan
Garantie BMI
30 jr
Gemiddeld gewicht per m²
ca. 39 kg
Gewicht per stuk
4,0 kg kg
Stuks per m²
9,4 – 10,1
Afwerking
Engobe
Kleur
basaltgrijs
Aantal pannen en hulpstukken volle vracht
5500
Aantal stuks per pallet
240
Wij zijn er om u te helpen - neem contact met ons op en een van onze experts helpt u verder.
| Titel | Maat | Acties | |
|---|---|---|---|
NL BSB certificaat Monier Obergrafenhain | 242.16 kB | ||
Rubin 9V brochure Monier | 466.58 kB | ||
Verpakkingseenheden_dakpannen_en_hulpstukken_Monier_NL | 347.78 kB | ||
Rubin 9V technische documentatie Monier | 665.54 kB | ||
Keramische dakpannen Duitsland - DoP Monier (NL) | 449.31 kB | ||
DOP Clay DE (EN) | 193.3 kB | ||
Monier Productoverzicht 2025 | 2.19 MB |
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en Google Privacybeleid en Servicevoorwaarden zijn van toepassing.