Ga naar de landen websites van BMI Group
U kunt maximaal 3 monsters aanvragen.
Bedankt voor uw aanvraag, wij streven ernaar om de monsters zo spoedig mogelijk bij u af te leveren. LET OP: alleen ondernemers in de bouw kunnen een monsterdakpan aanvragen.
De Rubin 11V is qua vorm familie van de nostalgische VH en de OVH, maar heeft een groter formaat. De Rubin 11V combineert klassiek design met innovatieve, moderne technologie. De dakpan is bijzonder geschikt voor renovatie van oude daken met een nieuwe dakbedekking. Door het visuele effect dat met de Rubin 11V bereikt kan worden: een harmonieuze aaneenrijging van dakpannen, is de dakpan ook zeer geliefd in de nieuwbouw. De Rubin 11V-pan heeft een dubbele kop- en zijsluiting.
Gebruik bovenstaande tabbladen voor meer informatie over onze Rubin 11V dakpannen. Zo vindt u onze technische documentatie en DOP bestanden onder "downloads" en kunt u gebruik maken van onze online bestekservice om verzekerd te zijn van de juiste producten. Daarnaast kunt u DWG (AutoCad), Revit en overige bestanden raadplegen onder "ACAD/BIM".


Bijzonder geschikt voor renovatie
Klassiek design
Dubbele kop- en zijsluiting
Wij zijn er om u te helpen - neem contact met ons op en een van onze experts helpt u verder.
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 280 mm |
| Lengte | 443 mm |
| Algemene informatie | |
|---|---|
| Fabriek / afhaallocatie | Petershagen / Susteren |
| Materiaal | Keramisch |
| Model | Dakpan |
| Gegevens dak | |
|---|---|
| Maximale dakhelling | 90 ° |
| Minimale dakhelling | 16 ° |
| Toelichting minimale dakhelling | van 15° tot 16° advies vragen bij de afdeling Dakservice |
| Gegevens dakpannen | |
|---|---|
| Gemiddeld werkende breedte | 233 mm |
| Maximale latafstand | 373 mm |
| Minimale latafstand | 338 mm |
| Scherf | Donkere scherf |
| Soort pan of hulpstuk | Dakpan |
| Gegevens garantie | |
|---|---|
| Garantie BMI | 30 jr |
| Gegevens gewicht | |
|---|---|
| Gemiddeld gewicht per m² | ca. 41,2 kg |
| Gewicht per stuk | 3,4 kg kg |
| Gegevens hellend dak | |
|---|---|
| Stuks per m² | 11,5 - 12,7 |
| Gegevens uiterlijk | |
|---|---|
| Afwerking | Engobe |
| Kleur | antraciet |
| Verpakkingsgegevens | |
|---|---|
| Aantal pannen en hulpstukken volle vracht | 6500 |
| Aantal stuks per pallet | 240 |
Breedte
280 mm
Lengte
443 mm
Fabriek / afhaallocatie
Petershagen / Susteren
Materiaal
Keramisch
Model
Dakpan
Maximale dakhelling
90 °
Minimale dakhelling
16 °
Toelichting minimale dakhelling
van 15° tot 16° advies vragen bij de afdeling Dakservice
Gemiddeld werkende breedte
233 mm
Maximale latafstand
373 mm
Minimale latafstand
338 mm
Scherf
Donkere scherf
Soort pan of hulpstuk
Dakpan
Garantie BMI
30 jr
Gemiddeld gewicht per m²
ca. 41,2 kg
Gewicht per stuk
3,4 kg kg
Stuks per m²
11,5 - 12,7
Afwerking
Engobe
Kleur
antraciet
Aantal pannen en hulpstukken volle vracht
6500
Aantal stuks per pallet
240
Wij zijn er om u te helpen - neem contact met ons op en een van onze experts helpt u verder.
| Titel | Maat | Acties | |
|---|---|---|---|
Rubin 11V brochure Monier | 271.57 kB | ||
NL BSB certificaat Monier Petershagen | 235.49 kB | ||
Rubin 11V technische documentatie Monier | 994.09 kB | ||
Verpakkingseenheden_dakpannen_en_hulpstukken_Monier_NL | 347.78 kB | ||
Keramische dakpannen Duitsland - DoP Monier (NL) | 449.31 kB | ||
NL-BSB-certificaat-Buchen-Hainstadt | 226.44 kB | ||
DOP Clay DE (EN) | 193.3 kB | ||
Monier Productoverzicht 2025 | 2.19 MB |
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en Google Privacybeleid en Servicevoorwaarden zijn van toepassing.