Ga naar de landen websites van BMI Group
U kunt maximaal 3 monsters aanvragen.
Bedankt voor uw aanvraag, wij streven ernaar om de monsters zo spoedig mogelijk bij u af te leveren. LET OP: alleen ondernemers in de bouw kunnen een monsterdakpan aanvragen.
De Postel Orage is wat je noemt de ideale mix tussen een klassiek ontwerp en moderne techniek. Het is een pan met een strakke en toch vriendelijke vormgeving. Hierdoor is deze pan uitstekend geschikt voor klassieke, maar zeker ook voor moderne bouwstijlen. Samen met uitstekende functionele eigenschappen geeft dit u de zekerheid dat uw dak met de Postel Orage de tand des tijds prima doorstaat.
Gebruik bovenstaande tabbladen voor meer informatie over onze Postel Orage dakpannen. Zo vindt u onze technische documentatie en DOP bestanden onder "downloads" en kunt u gebruik maken van onze online bestekservice om verzekerd te zijn van de juiste producten. Daarnaast kunt u DWG (AutoCad), Revit en overige bestanden raadplegen onder "ACAD/BIM".


Moderne ontwerptechnieken, gebaseerd op een klassiek model
Rustig dakbeeld door het semi-vlakke uiterlijk en het aantal stuks per m2
Uitstekende resultaten in de windtunnel
Wij zijn er om u te helpen - neem contact met ons op en een van onze experts helpt u verder.
| Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 230 mm |
| Lengte | 315 mm |
| Algemene informatie | |
|---|---|
| Fabriek / afhaallocatie | Signy / Susteren |
| Materiaal | Keramisch |
| Model | Dakpan |
| Gegevens dak | |
|---|---|
| Maximale dakhelling | 90 ° |
| Minimale dakhelling | 22 ° |
| Toelichting minimale dakhelling | van 15° tot 22° advies vragen bij de afdeling Dakservice |
| Gegevens dakpannen | |
|---|---|
| Gemiddeld werkende breedte | 202 mm |
| Maximale latafstand | 250 mm |
| Minimale latafstand | 237 mm |
| Scherf | Donkere scherf |
| Soort pan of hulpstuk | Dakpan |
| Gegevens garantie | |
|---|---|
| Garantie BMI | 30 jr |
| Gegevens gewicht | |
|---|---|
| Gemiddeld gewicht per m² | 41,3 kg |
| Gewicht per stuk | 2,0 kg kg |
| Gegevens hellend dak | |
|---|---|
| Stuks per m² | 19,8 - 21,1 |
| Gegevens uiterlijk | |
|---|---|
| Afwerking | Engobe |
| Kleur | antraciet vol donker |
| Verpakkingsgegevens | |
|---|---|
| Aantal pannen en hulpstukken volle vracht | 12000 |
| Aantal stuks per pak | 8 |
| Aantal stuks per pallet | 600 |
Breedte
230 mm
Lengte
315 mm
Fabriek / afhaallocatie
Signy / Susteren
Materiaal
Keramisch
Model
Dakpan
Maximale dakhelling
90 °
Minimale dakhelling
22 °
Toelichting minimale dakhelling
van 15° tot 22° advies vragen bij de afdeling Dakservice
Gemiddeld werkende breedte
202 mm
Maximale latafstand
250 mm
Minimale latafstand
237 mm
Scherf
Donkere scherf
Soort pan of hulpstuk
Dakpan
Garantie BMI
30 jr
Gemiddeld gewicht per m²
41,3 kg
Gewicht per stuk
2,0 kg kg
Stuks per m²
19,8 - 21,1
Afwerking
Engobe
Kleur
antraciet vol donker
Aantal pannen en hulpstukken volle vracht
12000
Aantal stuks per pak
8
Aantal stuks per pallet
600
Wij zijn er om u te helpen - neem contact met ons op en een van onze experts helpt u verder.
| Titel | Maat | Acties | |
|---|---|---|---|
Keramische dakpannen Frankrijk - DoP Monier (NL) | 142 kB | ||
NL BSB certificaat Monier Signy | 241.73 kB | ||
Postel Orage brochure Monier | 507.15 kB | ||
Postel Orage technische documentatie Monier | 875.98 kB | ||
Verpakkingseenheden_dakpannen_en_hulpstukken_Monier_NL | 347.78 kB | ||
Keramische dakpannen Frankrijk CE Monier | 72.18 kB | ||
Monier Productoverzicht 2025 | 2.19 MB |
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en Google Privacybeleid en Servicevoorwaarden zijn van toepassing.