Vælg din region
Denne hjemmeside er beskyttet af reCAPTCHA, og Googles privatlivspolitik og vilkår for brug gælder.
Anvendes som afslutning på ensidig taghældning hvor modulmål ikke går op med hele tagsten.
Uanset om du har brug for information om vores produkter, rådgivning eller støtte til beregninger, står vi gerne til rådighed for dig.
Tlf. +4596316100
Mail: kundeservice.dk@bmigroup.com
| General Information | |
|---|---|
| DB Varenummer | 1361499 |
| EAN/GTIN nummer | 4015506338706 |
| Materiale | Beton |
| Mål | |
|---|---|
| Bredde | 180 mm |
| Dækbredde | 150 mm |
| Længde | 420 mm |
| Specifikationer | |
|---|---|
| Stk. pr. m² | efter behov |
| Vægt | |
|---|---|
| Vægt | 4,15 kg |
DB Varenummer
1361499
EAN/GTIN nummer
4015506338706
Materiale
Beton
Bredde
180 mm
Dækbredde
150 mm
Længde
420 mm
Stk. pr. m²
efter behov
Vægt
4,15 kg
Uanset om du har brug for information om vores produkter, rådgivning eller støtte til beregninger, er du altid velkommen til at kontakte vores kundeservice.
Kundeservice
Tlf. +4596316100
Mail: kundeservice.dk@bmigroup.com
| Titel | Filstørrelse | Download eller kopier | |
|---|---|---|---|
Minster - DoP | 485.06 kB | ||
Minster - Produktdatablad | 2.16 MB | ||
Minster EPD | 4.5 MB | ||
Tegl og Beton - Monteringsvejledning | 5.24 MB | ||
Moniers Leverandørbrugsanvisning | 761.13 kB | ||
Betontagsten - Monteringsvejledning | 8.25 MB | ||
Tegl 36 - BROCHURE | 1.46 MB |
Denne hjemmeside er beskyttet af reCAPTCHA, og Googles privatlivspolitik og vilkår for brug gælder.