Vælg din region
Denne hjemmeside er beskyttet af reCAPTCHA, og Googles privatlivspolitik og vilkår for brug gælder.
Anvendes hvor man har valgt at bruge dobbeltvinget afslutning kombineret med ensidig taghældning.
Se produktdatablad for opstregningsmål.
Denne sten passer til både B&C 30 Protector og B&C 25.
Uanset om du har brug for information om vores produkter, rådgivning eller støtte til beregninger, står vi gerne til rådighed for dig.
Tlf. +4596316100
Mail: kundeservice.dk@bmigroup.com
| Farve | |
|---|---|
| Farve | Koralrød |
| General Information | |
|---|---|
| DB Varenummer | 1610192 |
| EAN/GTIN nummer | 6415920384422 |
| Materiale | Beton |
| Mål | |
|---|---|
| Bredde | 330 mm |
| Dækbredde | 330 mm |
| Længde | 420 mm |
| Specifikationer | |
|---|---|
| Stk. pr. m² | 1 stk. pr. venstre hjørne afslutning |
| Vægt | |
|---|---|
| Vægt | 6,1 kg |
Farve
Koralrød
DB Varenummer
1610192
EAN/GTIN nummer
6415920384422
Materiale
Beton
Bredde
330 mm
Dækbredde
330 mm
Længde
420 mm
Stk. pr. m²
1 stk. pr. venstre hjørne afslutning
Vægt
6,1 kg
Uanset om du har brug for information om vores produkter, rådgivning eller støtte til beregninger, er du altid velkommen til at kontakte vores kundeservice.
Kundeservice
Tlf. +4596316100
Mail: kundeservice.dk@bmigroup.com
| Titel | Filstørrelse | Download eller kopier | |
|---|---|---|---|
Betontagsten udvalg | 837.61 kB | ||
B&C 30 Protector - Produktdatablad | 4.1 MB | ||
B&C 30 Danflock - Produktdatablad | 3.22 MB | ||
Tegl og Beton - Monteringsvejledning | 5.24 MB | ||
Moniers Leverandørbrugsanvisning | 761.13 kB | ||
Betontagsten - Monteringsvejledning | 8.25 MB | ||
Tegl 36 - BROCHURE | 1.46 MB |
Denne hjemmeside er beskyttet af reCAPTCHA, og Googles privatlivspolitik og vilkår for brug gælder.