Vælg din region
Denne hjemmeside er beskyttet af reCAPTCHA, og Googles privatlivspolitik og vilkår for brug gælder.
Anvendes som start af tagfladens højre side.
Udsparring: 11 cm. Se produktdatablad for opstregningsmål.
Uanset om du har brug for information om vores produkter, rådgivning eller støtte til beregninger, står vi gerne til rådighed for dig.
Tlf. +4596316100
Mail: kundeservice.dk@bmigroup.com
| Farve | |
|---|---|
| Farve | Koralrød |
| General Information | |
|---|---|
| DB Varenummer | 1873254 |
| EAN/GTIN nummer | 4015506185188 |
| Materiale | Beton |
| Mål | |
|---|---|
| Bredde | 330 mm |
| Dækbredde | 300 mm |
| Længde | 420 mm |
| Specifikationer | |
|---|---|
| Lægteafstand | 315 - 340 mm |
| Stk. pr. m² | ca. 2,9 - 3,2 stk. pr. lbm. afslutning |
| Tiles Attributes | |
|---|---|
| Average Deck Width | 260 mm |
| Maximum Batten Spacing | 370 mm |
| Minimum Batten Spacing | 270 mm |
| Vægt | |
|---|---|
| Vægt | 7,5 kg |
Farve
Koralrød
DB Varenummer
1873254
EAN/GTIN nummer
4015506185188
Materiale
Beton
Bredde
330 mm
Dækbredde
300 mm
Længde
420 mm
Lægteafstand
315 - 340 mm
Stk. pr. m²
ca. 2,9 - 3,2 stk. pr. lbm. afslutning
Average Deck Width
260 mm
Maximum Batten Spacing
370 mm
Minimum Batten Spacing
270 mm
Vægt
7,5 kg
Uanset om du har brug for information om vores produkter, rådgivning eller støtte til beregninger, er du altid velkommen til at kontakte vores kundeservice.
Kundeservice
Tlf. +4596316100
Mail: kundeservice.dk@bmigroup.com
| Titel | Filstørrelse | Download eller kopier | |
|---|---|---|---|
B&C 25 - DoP | 587.66 kB | ||
Betontagsten udvalg | 837.61 kB | ||
B&C 25 EPD | 1.07 MB | ||
Produktdatablad B&C 30 | 2.73 MB | ||
Produktdatablad B&C Dobbelt-S | 3.01 MB | ||
Tegl og Beton - Monteringsvejledning | 5.24 MB | ||
Moniers Leverandørbrugsanvisning | 761.13 kB | ||
Betontagsten - Monteringsvejledning | 8.25 MB | ||
Tegl 36 - BROCHURE | 1.46 MB |
Denne hjemmeside er beskyttet af reCAPTCHA, og Googles privatlivspolitik og vilkår for brug gælder.