Vælg din region
Denne hjemmeside er beskyttet af reCAPTCHA, og Googles privatlivspolitik og vilkår for brug gælder.
Anvendes i tagstenrækker, som ikke går op med hele normalsten, eller ved vinduer, skorstene m.m. for at undgå tagstensstumper ved skotrende/grater.
Uanset om du har brug for information om vores produkter, rådgivning eller støtte til beregninger, står vi gerne til rådighed for dig.
Tlf. +4596316100
Mail: kundeservice.dk@bmigroup.com
| Farve | |
|---|---|
| Farve | Sort |
| General Information | |
|---|---|
| DB Varenummer | 1873169 |
| EAN/GTIN nummer | 6415920424050 |
| Materiale | Beton |
| Mål | |
|---|---|
| Bredde | 180 mm |
| Dækbredde | 150 mm |
| Længde | 420 mm |
| Specifikationer | |
|---|---|
| Stk. pr. m² | efter behov |
| Tiles Attributes | |
|---|---|
| Average Deck Width | 150 mm |
| Maximum Batten Spacing | 370 mm |
| Minimum Batten Spacing | 270 mm |
| Vægt | |
|---|---|
| Vægt | 2,45 kg |
Farve
Sort
DB Varenummer
1873169
EAN/GTIN nummer
6415920424050
Materiale
Beton
Bredde
180 mm
Dækbredde
150 mm
Længde
420 mm
Stk. pr. m²
efter behov
Average Deck Width
150 mm
Maximum Batten Spacing
370 mm
Minimum Batten Spacing
270 mm
Vægt
2,45 kg
Uanset om du har brug for information om vores produkter, rådgivning eller støtte til beregninger, er du altid velkommen til at kontakte vores kundeservice.
Kundeservice
Tlf. +4596316100
Mail: kundeservice.dk@bmigroup.com
| Titel | Filstørrelse | Download eller kopier | |
|---|---|---|---|
Betontagsten udvalg | 837.61 kB | ||
Produktdatablad B&C 30 | 2.73 MB | ||
B&C 25 EPD | 1.07 MB | ||
Produktdatablad B&C Dobbelt-S | 3.01 MB | ||
Tegl og Beton - Monteringsvejledning | 5.24 MB | ||
Moniers Leverandørbrugsanvisning | 761.13 kB | ||
Betontagsten - Monteringsvejledning | 8.25 MB | ||
Tegl 36 - BROCHURE | 1.46 MB |
Denne hjemmeside er beskyttet af reCAPTCHA, og Googles privatlivspolitik og vilkår for brug gælder.