Vælg din region
Denne hjemmeside er beskyttet af reCAPTCHA, og Googles privatlivspolitik og vilkår for brug gælder.
Anvendes som første sten ved grat.
Denne sten passer til både B&C Dobbelt-S og B&C 25.
Uanset om du har brug for information om vores produkter, rådgivning eller støtte til beregninger, står vi gerne til rådighed for dig.
Tlf. +4596316100
Mail: kundeservice.dk@bmigroup.com
| Farve | |
|---|---|
| Farve | Koralrød |
| General Information | |
|---|---|
| DB Varenummer | 1873183 |
| EAN/GTIN nummer | 6415920413580 |
| Materiale | Beton |
| Mål | |
|---|---|
| Bredde | 240 mm |
| Længde | 420 mm |
| Specifikationer | |
|---|---|
| Stk. pr. m² | 1 stk. pr. start |
| Vægt | |
|---|---|
| Vægt | 4,45 kg |
Farve
Koralrød
DB Varenummer
1873183
EAN/GTIN nummer
6415920413580
Materiale
Beton
Bredde
240 mm
Længde
420 mm
Stk. pr. m²
1 stk. pr. start
Vægt
4,45 kg
Uanset om du har brug for information om vores produkter, rådgivning eller støtte til beregninger, er du altid velkommen til at kontakte vores kundeservice.
Kundeservice
Tlf. +4596316100
Mail: kundeservice.dk@bmigroup.com
| Titel | Filstørrelse | Download eller kopier | |
|---|---|---|---|
B&C 25 - DoP | 587.66 kB | ||
Betontagsten udvalg | 837.61 kB | ||
Produktdatablad B&C 30 | 2.73 MB | ||
Produktdatablad B&C Danflock | 2.88 MB | ||
Produktdatablad B&C Dobbelt-S | 3.01 MB | ||
B&C 25 EPD | 1.07 MB | ||
Tegl og Beton - Monteringsvejledning | 5.24 MB | ||
Moniers Leverandørbrugsanvisning | 761.13 kB | ||
Betontagsten - Monteringsvejledning | 8.25 MB | ||
Tegl 36 - BROCHURE | 1.46 MB |
Denne hjemmeside er beskyttet af reCAPTCHA, og Googles privatlivspolitik og vilkår for brug gælder.