Our countries
Papa przeznaczona do wykonywania wierzchniej warstwy w wielowarstwowych wodochronnych pokryciach dachowych, na osnowie z tektury budowlanej z obustronną powłoką z masy asfaltowej - z asfaltu oksydowanego z wypełniaczem mineralnym. Strona wierzchnia pokryta jest gruboziarnistą posypką mineralną, wzdłuż jednej krawędzi nałożony jest pasek z posypki drobnoziarnistej ok. 100 mm. Strona spodnia pokryta jest drobnoziarnistą posypką mineralną.
Masz pytania dotyczące produktu, systemów lub czegokolwiek innego?
Służymy pomocą - skontaktuj się z nami, a jeden z naszych ekspertów Ci pomoże.
Skontaktuj się z nami
| Atrybuty bezpieczeństwa | |
|---|---|
| Klasa bezpieczeństwa przeciwpożarowego | E |
| Atrybuty transmisji pary wodnej | |
|---|---|
| Przenikanie pary wodnej | μ=20 000 |
| Atrybuty trwałości | |
|---|---|
| Maksymalna siła rozciągająca (w poprzek) | 250 ± 100 N |
| Maksymalna siła rozciągająca (wzdłuż) | 400 ± 150 N |
| Odporność na spływanie | 70 °C |
| Atrybuty wydajności | |
|---|---|
| Giętkość w niskiej temperaturze | +5 / ⌀30mm °C |
| Atrybuty wydłużenia | |
|---|---|
| Wydłużenie (w poprzek) | 3 ± 2 % |
| Wydłużenie (wzdłuż) | 3 ± 2 % |
| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Aplikacja | Mocowanie za pomocą klejów asfaltowych |
| Osnowa | |
|---|---|
| Rodzaj osnowy | tektura budowlana |
| Tekstura powierzchniowa w dół | |
|---|---|
| Masa na jednostkę średniej wartości powierzchni | 2,6 ± 0,25 kg/m² |
| Wymiary | |
|---|---|
| Długość | ≥ 15 m |
| Prostoliniowość | ≤ 30 mm / 15 m |
| Szerokość | 1.00 ± 0,01 m |
Klasa bezpieczeństwa przeciwpożarowego
E
Przenikanie pary wodnej
μ=20 000
Maksymalna siła rozciągająca (w poprzek)
250 ± 100 N
Maksymalna siła rozciągająca (wzdłuż)
400 ± 150 N
Odporność na spływanie
70 °C
Giętkość w niskiej temperaturze
+5 / ⌀30mm °C
Wydłużenie (w poprzek)
3 ± 2 %
Wydłużenie (wzdłuż)
3 ± 2 %
Aplikacja
Mocowanie za pomocą klejów asfaltowych
Rodzaj osnowy
tektura budowlana
Masa na jednostkę średniej wartości powierzchni
2,6 ± 0,25 kg/m²
Długość
≥ 15 m
Prostoliniowość
≤ 30 mm / 15 m
Szerokość
1.00 ± 0,01 m
Dostarczamy innowacyjne systemy hydroizolacji oraz pokryć dachowych, mające na celu zmianę sposobu życia i pracy naszych klientów, zapewnienie schronienia, ochrony i spokoju ducha dla architektów, dekarzy, budowlańców i właścicieli domów. Nasi eksperci wspierają procesy projektowe oraz służą doradztwem technicznym, zarówno w projektach mieszkaniowych, jak i niemieszkalnych.
BMI Polska jest częścią BMI Group, największej firmy oferującej hydroizolację oraz pokrycia dachowe w Europie, a także Azji oraz Afryce.
Grupa BMI jest częścią rodziny Standard Industries, która obejmuje m.in. takie marki jak GAF – wiodącego producenta rozwiązań pokryć dachowych i impregnacyjnych w Ameryce Północnej. Grupa BMI powstała w wyniku połączenia Braas Monier i Icopal, jednych z największych i najbardziej renomowanych marek w branży.
| Typ | Rozmiar | Działania | |
|---|---|---|---|
Deklaracja | 64.81 kB | ||
Karta techniczna | 305.13 kB | ||
Certyfikat | 965.34 kB |
Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.