Our countries
Długoletnia gwarancja jakości BMI Icopal
Wysoka jakość produktu
Dostępne klasyfikacje odporności ogniowej na ogień zewnętrzny Brooft1 dla wielu układów dachowych
Dostępna profesjonalna obsługa handlowa, logistyczna i w zakresie doradztwa technicznego
Dla wykonawców pokryć papowych dostępne szkolenia w BMI Academy
Masz pytania dotyczące produktu, systemów lub czegokolwiek innego?
Służymy pomocą - skontaktuj się z nami, a jeden z naszych ekspertów Ci pomoże.
Skontaktuj się z nami
| Atrybuty bezpieczeństwa | |
|---|---|
| Klasa bezpieczeństwa przeciwpożarowego | E |
| Informacje o gwarancji | |
|---|---|
| Gwarancja BMI | 12 lat |
| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Aplikacja | Metoda zgrzewania |
| Waga | |
|---|---|
| Waga na palecie | 810,4 kg |
| Waga sztuki | 35,7 kg |
| Wymiary | |
|---|---|
| Długość | ≥ 7,5 mm |
| Grubość | 4,5 (±0,3) kg/m2 mm |
| Szerokość | ≥ 0,99 mm |
Klasa bezpieczeństwa przeciwpożarowego
E
Gwarancja BMI
12 lat
Aplikacja
Metoda zgrzewania
Waga na palecie
810,4 kg
Waga sztuki
35,7 kg
Długość
≥ 7,5 mm
Grubość
4,5 (±0,3) kg/m2 mm
Szerokość
≥ 0,99 mm
Dostarczamy innowacyjne systemy hydroizolacji oraz pokryć dachowych, mające na celu zmianę sposobu życia i pracy naszych klientów, zapewnienie schronienia, ochrony i spokoju ducha dla architektów, dekarzy, budowlańców i właścicieli domów. Nasi eksperci wspierają procesy projektowe oraz służą doradztwem technicznym, zarówno w projektach mieszkaniowych, jak i niemieszkalnych.
BMI Polska jest częścią BMI Group, największej firmy oferującej hydroizolację oraz pokrycia dachowe w Europie, a także Azji oraz Afryce.
Grupa BMI jest częścią rodziny Standard Industries, która obejmuje m.in. takie marki jak GAF – wiodącego producenta rozwiązań pokryć dachowych i impregnacyjnych w Ameryce Północnej. Grupa BMI powstała w wyniku połączenia Braas Monier i Icopal, jednych z największych i najbardziej renomowanych marek w branży.
| Typ | Rozmiar | Działania | |
|---|---|---|---|
Certyfikat | 2.19 MB | ||
Deklaracja | 69.12 kB | ||
Karta techniczna | 304.37 kB | ||
| 2.21 MB |
Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.