Our countries
Długoletnia gwarancja jakości BMI Icopal
Wysoka jakość produktu
Dostępne klasyfikacje odporności ogniowej na ogień zewnętrzny Brooft1 dla wielu układów dachowych
Dostępna profesjonalna obsługa handlowa, logistyczna i w zakresie doradztwa technicznego
Dla wykonawców pokryć papowych dostępne szkolenia w BMI Academy
Masz pytania dotyczące produktu, systemów lub czegokolwiek innego?
Służymy pomocą - skontaktuj się z nami, a jeden z naszych ekspertów Ci pomoże.
Skontaktuj się z nami
| Atrybuty bezpieczeństwa | |
|---|---|
| Klasa bezpieczeństwa przeciwpożarowego | E |
| Atrybuty trwałości | |
|---|---|
| Maksymalna siła rozciągająca (w poprzek) | 550 (±200) N |
| Maksymalna siła rozciągająca (wzdłuż) | 750 (±250) N |
| Atrybuty wydajności | |
|---|---|
| Giętkość w niskiej temperaturze | -15/∅30 mm °C |
| Atrybuty wytrzymałości | |
|---|---|
| Odporność na uderzenia | 500/900 mm |
| Wodoszczelność | 60 kPa (metoda B), 10 kPa (metoda A) |
| Informacje o gwarancji | |
|---|---|
| Gwarancja BMI | 10 lat |
| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Aplikacja | Metoda zgrzewania |
| Osnowa | |
|---|---|
| Rodzaj osnowy | włóknina poliestrowa stabilizowana |
| Waga | |
|---|---|
| Waga na mkw | 3,50 ± 0,25 kg |
| Waga na palecie | 863,8 kg |
| Waga sztuki | 35,0 kg |
| Wymiary | |
|---|---|
| Długość | ≥ 10,0 m.b. |
| Szerokość | ≥ 1,00 m |
Klasa bezpieczeństwa przeciwpożarowego
E
Maksymalna siła rozciągająca (w poprzek)
550 (±200) N
Maksymalna siła rozciągająca (wzdłuż)
750 (±250) N
Giętkość w niskiej temperaturze
-15/∅30 mm °C
Odporność na uderzenia
500/900 mm
Wodoszczelność
60 kPa (metoda B), 10 kPa (metoda A)
Gwarancja BMI
10 lat
Aplikacja
Metoda zgrzewania
Rodzaj osnowy
włóknina poliestrowa stabilizowana
Waga na mkw
3,50 ± 0,25 kg
Waga na palecie
863,8 kg
Waga sztuki
35,0 kg
Długość
≥ 10,0 m.b.
Szerokość
≥ 1,00 m
Dostarczamy innowacyjne systemy hydroizolacji oraz pokryć dachowych, mające na celu zmianę sposobu życia i pracy naszych klientów, zapewnienie schronienia, ochrony i spokoju ducha dla architektów, dekarzy, budowlańców i właścicieli domów. Nasi eksperci wspierają procesy projektowe oraz służą doradztwem technicznym, zarówno w projektach mieszkaniowych, jak i niemieszkalnych.
BMI Polska jest częścią BMI Group, największej firmy oferującej hydroizolację oraz pokrycia dachowe w Europie, a także Azji oraz Afryce.
Grupa BMI jest częścią rodziny Standard Industries, która obejmuje m.in. takie marki jak GAF – wiodącego producenta rozwiązań pokryć dachowych i impregnacyjnych w Ameryce Północnej. Grupa BMI powstała w wyniku połączenia Braas Monier i Icopal, jednych z największych i najbardziej renomowanych marek w branży.
| Typ | Rozmiar | Działania | |
|---|---|---|---|
Deklaracja | 69.07 kB | ||
Karta techniczna | 305.11 kB | ||
Certyfikat | 963.67 kB |
Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.