Our countries
Papa na osnowie z tektury budowlanej zaimpregnowanej asfaltem izolacyjnym, przeznaczona do stosowania na lub pod podłogami i płytami posadowionymi w gruncie lub ścianach, w celu zabezpieczenia przed wodą niewywierającą ciśnienia hydrostatycznego, przechodzącą z gruntu do wnętrza. Papę należy układać w temperaturze nie niższej niż 5 °C. Nie należy jej układać w przypadku mokrej powierzchni, podczas opadów atmosferycznych oraz przy silnym wietrze.
Masz pytania dotyczące produktu, systemów lub czegokolwiek innego?
Służymy pomocą - skontaktuj się z nami, a jeden z naszych ekspertów Ci pomoże.
Skontaktuj się z nami
| Atrybuty budowlane | |
|---|---|
| Durability of Watertightness Against Aging | 2 kPa |
| Durability of Watertightness Against Chemicals | EN 13969 |
| Atrybuty dachu płaskiego i fundamentów | |
|---|---|
| Odporność na ścinanie na 50 mm | podłużne 250 ± 150, poprzeczne 350 ± 100 N |
| Atrybuty trwałości | |
|---|---|
| Maksymalna siła rozciągająca (w poprzek) | 300 ± 100 N |
| Maksymalna siła rozciągająca (wzdłuż) | 500 ± 150 N |
| Atrybuty wydajności | |
|---|---|
| Giętkość w niskiej temperaturze | 0 / ⌀30mm °C |
| Kolumna wodna | 2 kPa |
| Atrybuty wydłużenia | |
|---|---|
| Wydłużenie (w poprzek) | 3 ± 2 % |
| Wydłużenie (wzdłuż) | 3 ± 2 % |
| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Aplikacja | Mocowanie za pomocą klejów asfaltowych |
| Osnowa | |
|---|---|
| Rodzaj osnowy | tektura budowlana zaimpregnowana asfaltem izolacyjnym |
| Tekstura powierzchniowa w dół | |
|---|---|
| Masa na jednostkę średniej wartości powierzchni | 0,55 ± 0,1 kg/m² |
| Wymiary | |
|---|---|
| Długość | ≥ 20 m |
| Prostoliniowość | ≤ 20 mm / 10 m |
| Szerokość | 1,00 ± 0,01 m |
Durability of Watertightness Against Aging
2 kPa
Durability of Watertightness Against Chemicals
EN 13969
Odporność na ścinanie na 50 mm
podłużne 250 ± 150, poprzeczne 350 ± 100 N
Maksymalna siła rozciągająca (w poprzek)
300 ± 100 N
Maksymalna siła rozciągająca (wzdłuż)
500 ± 150 N
Giętkość w niskiej temperaturze
0 / ⌀30mm °C
Kolumna wodna
2 kPa
Wydłużenie (w poprzek)
3 ± 2 %
Wydłużenie (wzdłuż)
3 ± 2 %
Aplikacja
Mocowanie za pomocą klejów asfaltowych
Rodzaj osnowy
tektura budowlana zaimpregnowana asfaltem izolacyjnym
Masa na jednostkę średniej wartości powierzchni
0,55 ± 0,1 kg/m²
Długość
≥ 20 m
Prostoliniowość
≤ 20 mm / 10 m
Szerokość
1,00 ± 0,01 m
Dostarczamy innowacyjne systemy hydroizolacji oraz pokryć dachowych, mające na celu zmianę sposobu życia i pracy naszych klientów, zapewnienie schronienia, ochrony i spokoju ducha dla architektów, dekarzy, budowlańców i właścicieli domów. Nasi eksperci wspierają procesy projektowe oraz służą doradztwem technicznym, zarówno w projektach mieszkaniowych, jak i niemieszkalnych.
BMI Polska jest częścią BMI Group, największej firmy oferującej hydroizolację oraz pokrycia dachowe w Europie, a także Azji oraz Afryce.
Grupa BMI jest częścią rodziny Standard Industries, która obejmuje m.in. takie marki jak GAF – wiodącego producenta rozwiązań pokryć dachowych i impregnacyjnych w Ameryce Północnej. Grupa BMI powstała w wyniku połączenia Braas Monier i Icopal, jednych z największych i najbardziej renomowanych marek w branży.
| Typ | Rozmiar | Działania | |
|---|---|---|---|
Karta techniczna | 304.6 kB | ||
Certyfikat | 964.34 kB | ||
Deklaracja | 64.86 kB |
Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.