Our countries
Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi, és a Google adatvédelmi irányelvei valamint szolgáltatási feltételei vonatkoznak rá.
Szegélycserepekkel kialakított nyeregtetőknél is – fedési szélességtől függően – a hornyolt, sík Viva tetőcserepeket az egyenletes fedéskép kialakítása és a jobb vízelvezetés érdekében kötésben kell elhelyezni. Ehhez szükséges félcserép is. A teljes fedési szélesség változatos kialakításához és a vágott cserepek viharálló rögzítéséhez szintén szükséges félcserép. Félcserépre van szükség akkor is, ha olyan rendszerelemet használunk, melynek alapcserepe 1/2 méretű (pl. alumínium alapcserép).
klasszikus forma
modern színek
Novo felülettel a fokozott szín- és UV védelemért
Tanácsadóink örömmel segítenek a BMI Bramac és BMI Villas termékek személyre szabott kiválasztásában és összeállításában, legyen szó magas-, lapos- vagy épp zöldtetőről.
Kérjen tőlünk ajánlatot!
Vegye fel velünk a kapcsolatot, kérje díjmentes ajánlatunkat és nem csak az ideális tetőcserép, hanem a rendszerelemek kiválasztásában is segítünk!
| Általános információ | |
|---|---|
| Anyag | beton |
| BMI garancia tulajdonságok | |
|---|---|
| BMI garancia | 30 év |
| Cserép tulajdonságok | |
|---|---|
| Cserép típus | félcserép |
| Függesztési hossz | 398 mm |
| Átlagos fedési szélesség | 150 mm |
| Csomagolási információ | |
|---|---|
| Mennyiség/raklap | 168 db |
| Megjelenés tulajdonságok | |
|---|---|
| Felület család | Novo |
| Szín | barna |
| Mérési adatok | |
|---|---|
| Hosszúság | 420 mm |
| Magasság | 180 mm |
| Szélesség | 180 mm |
| Tömeg tulajdonságok | |
|---|---|
| Nettó tömeg | 2.3 kg |
Anyag
beton
BMI garancia
30 év
Cserép típus
félcserép
Függesztési hossz
398 mm
Átlagos fedési szélesség
150 mm
Mennyiség/raklap
168 db
Felület család
Novo
Szín
barna
Hosszúság
420 mm
Magasság
180 mm
Szélesség
180 mm
Nettó tömeg
2.3 kg
BMI Bramac és BMI Villas termékek esetében is támogatjuk projektekre szabott egyéni ajánlattal, anyagjavaslatokkal, alkalmazástechnikai tanácsadással.
| Típus | Méret | Aktivitások | |
|---|---|---|---|
Teljesítménynyilatkozat | 264.01 kB | ||
Adatlap | 12.46 MB |
Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi, és a Google adatvédelmi irányelvei valamint szolgáltatási feltételei vonatkoznak rá.