Our countries
Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi, és a Google adatvédelmi irányelvei valamint szolgáltatási feltételei vonatkoznak rá.
Magas minőségű, tartós anyagainak köszönhetően hosszú távú védelmet és megbízható szellőzést biztosít. Gyorsan és egyszerűen beépíthető, esztétikus végeredményt nyújt, és a tetőfedők számára is az egyik legideálisabb szellőzőgerinc megoldást kínálja.
Szellőzés – A páraáteresztő filc lehetővé teszi a levegő kiáramlását a gerinc mentén, így megakadályozza a páralecsapódást, a penészesedést és a tetőszerkezet károsodását.
Karbantartásmentes használat – Rugalmas kialakítása követi a tetőszerkezet természetes mozgását a hőmérsékletváltozások során, így hosszú távon is megbízható védelmet nyújt, rendszeres karbantartás nélkül.
Vízállóság – Vízlepergető kialakításának köszönhetően megakadályozza a csapadék behatolását, így hosszú távon védi a tetőszerkezetet.
Idő- és munkamegtakarítás – A rendszer könnyen és tisztán beépíthető, a telepítés gyors, egy 10 méteres tetőgerinc kialakítása mindössze kb. 2,5 órát vesz igénybe.
Optimális átszellőzést biztosít
Tökéletes vízzárás
30%-ig nyújthatóság
A tető taréj- és élgerincén egyaránt alkalmazható
Tanácsadóink örömmel segítenek a BMI Bramac és BMI Villas termékek személyre szabott kiválasztásában és összeállításában, legyen szó magas-, lapos- vagy épp zöldtetőről.
Kérjen tőlünk ajánlatot!
Vegye fel velünk a kapcsolatot, kérje díjmentes ajánlatunkat és nem csak az ideális tetőcserép, hanem a rendszerelemek kiválasztásában is segítünk!
| Csomagolási információ | |
|---|---|
| Mennyiség/csomag | 5 tekercs/doboz |
| Mennyiség/egység | 5 m/tekercs |
| Kúpalátét tulajdonságok | |
|---|---|
| Oldalsáv nyújthatóság | 30 % |
| Magastető tulajdonságok | |
|---|---|
| Szellőzőképesség | 100 cm2/m |
| Szükséglet | 1 tekercs / 5 gerinc fm |
| Megjelenés tulajdonságok | |
|---|---|
| Szín | antracit |
| Mérési adatok | |
|---|---|
| Hosszúság | 5 m |
| Szélesség | 295 mm |
| Tömeg tulajdonságok | |
|---|---|
| Nettó tömeg | 1.267 kg |
Mennyiség/csomag
5 tekercs/doboz
Mennyiség/egység
5 m/tekercs
Oldalsáv nyújthatóság
30 %
Szellőzőképesség
100 cm2/m
Szükséglet
1 tekercs / 5 gerinc fm
Szín
antracit
Hosszúság
5 m
Szélesség
295 mm
Nettó tömeg
1.267 kg
BMI Bramac és BMI Villas termékek esetében is támogatjuk projektekre szabott egyéni ajánlattal, anyagjavaslatokkal, alkalmazástechnikai tanácsadással.
| Típus | Méret | Aktivitások | |
|---|---|---|---|
Adatlap | 459.88 kB |
Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi, és a Google adatvédelmi irányelvei valamint szolgáltatási feltételei vonatkoznak rá.