Our countries
Slurry technológia
többrétegű, háromszínű rusztikus felület
mediterrán stílus
Tanácsadóink örömmel segítenek a BMI Bramac és BMI Villas termékek személyre szabott kiválasztásában és összeállításában, legyen szó magas-, lapos- vagy épp zöldtetőről.
Kérjen tőlünk ajánlatot!
Vegye fel velünk a kapcsolatot, kérje díjmentes ajánlatunkat és nem csak az ideális tetőcserép, hanem a rendszerelemek kiválasztásában is segítünk!
| Általános információ | |
|---|---|
| Anyag | beton |
| BMI garancia tulajdonságok | |
|---|---|
| BMI garancia | 30 év |
| Cserép tulajdonságok | |
|---|---|
| Cserép típus | félcserép |
| Függesztési hossz | 398 mm |
| Átlagos fedési szélesség | 150 mm |
| Csomagolási információ | |
|---|---|
| Mennyiség/raklap | 160 db |
| Megjelenés tulajdonságok | |
|---|---|
| Szín | magico |
| Mérési adatok | |
|---|---|
| Hosszúság | 420 mm |
| Magasság | 180 mm |
| Szélesség | 180 mm |
| Tömeg tulajdonságok | |
|---|---|
| Nettó tömeg | 2.4 kg |
Anyag
beton
BMI garancia
30 év
Cserép típus
félcserép
Függesztési hossz
398 mm
Átlagos fedési szélesség
150 mm
Mennyiség/raklap
160 db
Szín
magico
Hosszúság
420 mm
Magasság
180 mm
Szélesség
180 mm
Nettó tömeg
2.4 kg
BMI Bramac és BMI Villas termékek esetében is támogatjuk projektekre szabott egyéni ajánlattal, anyagjavaslatokkal, alkalmazástechnikai tanácsadással.
| Típus | Méret | Aktivitások | |
|---|---|---|---|
Teljesítménynyilatkozat | 264.01 kB | ||
Termékadatlap | 555.49 kB |
Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi, és a Google adatvédelmi irányelvei valamint szolgáltatási feltételei vonatkoznak rá.