Our countries
7-12 fokos tetőhajlásszögre kifejlesztve
Nyugat-Európában és Magyarországon is bizonyított egyedülálló tetőrendszer különleges igényekre szabva!
garantáltan vihar- és fagyállóak
gyors és esztétikus félnyereg képzés
Tanácsadóink örömmel segítenek a BMI Bramac és BMI Villas termékek személyre szabott kiválasztásában és összeállításában, legyen szó magas-, lapos- vagy épp zöldtetőről.
Kérjen tőlünk ajánlatot!
Vegye fel velünk a kapcsolatot, kérje díjmentes ajánlatunkat és nem csak az ideális tetőcserép, hanem a rendszerelemek kiválasztásában is segítünk!
| Általános információ | |
|---|---|
| Anyag | beton |
| Cserép tulajdonságok | |
|---|---|
| Átlagos fedési szélesség | 330 mm |
| Csomagolási információ | |
|---|---|
| Mennyiség/raklap | 26 db/raklap |
| Mérési adatok | |
|---|---|
| Hosszúság | 420 mm |
| Magasság | 330 mm |
| Szélesség | 365 mm |
| Tömeg tulajdonságok | |
|---|---|
| Nettó tömeg | 10.85 kg |
| Tömeg/db | 10,85 kg |
Anyag
beton
Átlagos fedési szélesség
330 mm
Mennyiség/raklap
26 db/raklap
Hosszúság
420 mm
Magasság
330 mm
Szélesség
365 mm
Nettó tömeg
10.85 kg
Tömeg/db
10,85 kg
BMI Bramac és BMI Villas termékek esetében is támogatjuk projektekre szabott egyéni ajánlattal, anyagjavaslatokkal, alkalmazástechnikai tanácsadással.
| Típus | Méret | Aktivitások | |
|---|---|---|---|
Teljesítménynyilatkozat | 345.81 kB | ||
Termékadatlap | 600.47 kB |
Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi, és a Google adatvédelmi irányelvei valamint szolgáltatási feltételei vonatkoznak rá.