.

Kauttamme löydät valtuutetut ja koulutetut ammattilaiset tekemään niin katon kuntotarkastuksen kuin itse kattoremontin vaivattomasti avaimet käteen -periaatteella, tarjouksesta loppusiivoukseen. Kaikki valtuutetut urakoitsijamme kuuluvat ennakkoperintärekisteriin, jolloin voit hakea katon asennustyön osuudesta kotitalousvähennystä.
| MITAT | |
|---|---|
| Leveys | 290 mm |
| Pituus | 450 mm |
| PAINOTIEDOT | |
|---|---|
| Kappalepaino | 4 kg |
| TAKUU | |
|---|---|
| BMI takuu | 30 y |
| TIILIEN OMINAISUUDET | |
|---|---|
| Tiilen hyötyleveys | 225 mm |
| Tiili lajike | Päätytiili oikea |
| ULKONÄKÖ | |
|---|---|
| Pintatyyppi | Savi |
| Väri | Savitiilenpunainen |
| YLEISET TIEDOT | |
|---|---|
| EAN | 4019503114998 |
| Materiaalit | Savi |
| Tuotenumero | 10006935 |
Leveys
290 mm
Pituus
450 mm
Kappalepaino
4 kg
BMI takuu
30 y
Tiilen hyötyleveys
225 mm
Tiili lajike
Päätytiili oikea
Pintatyyppi
Savi
Väri
Savitiilenpunainen
EAN
4019503114998
Materiaalit
Savi
Tuotenumero
10006935
Autamme löytämään parhaat ratkaisut kaikkeen kattamiseen, vedeneristykseen ja rakenteiden suojaamiseen. Kattotuotteiden lisäksi löydät meiltä tuotteet esimerkiksi perustusten vedeneristykseen, infrarakentamiseen ja rakennusten sääsuojaukseen.
| Tyyppi | Koko | Toiminnot | |
|---|---|---|---|
Huolto-ohjeet | 5.14 MB |
Tätä sivustoa suojaa reCAPTCHA, ja siihen sovelletaan Googlen tietosuojakäytäntöä ja käyttöehtoja.