Krajiny, kde pôsobíme
Granat 13 kombinuje tradičnú estetiku s modernou posuvnou technológiou. Či už je položený na strih alebo na väzbu, ponúka príjemne symetrický vzhľad, výsledkom čoho je harmonický a decentný vzhľad strechy. Je preto obzvlášť vhodný pre malé a stredne veľké strechy, ako aj pre pamiatkovo chránené budovy.
široká paleta farieb
rekonštrukcia historicky cenných objektov
Náš tím zákazníckych služieb vám rád odpovie na akékoľvek otázky týkajúce sa našich produktov. Neváhajte nás kontaktovať.
| Dostupné vlastnosti | |
|---|---|
| Farba | Antracitová |
| Povrch | Glazúra |
| Technické parametre | |
|---|---|
| Bezpečný sklon | 22° |
| Hmotnosť škridly | 3,6 kg |
| Krycia šírka | 215 mm |
| Minimálny sklon | 12° (nutné doplnkové opatrenia) |
| Rozmery škridly | 260 x 428 mm |
| Rozsah latovania | 330 - 360 mm |
| Stredná krycia šírka | 215 mm |
| Vzdialenosť latovania | 330 - 360 mm |
| Výška profilu | 16 mm |
| Škridiel na 1m2 | 12,9 - 14,1 ks/m2 |
Farba
Antracitová
Povrch
Glazúra
Bezpečný sklon
22°
Hmotnosť škridly
3,6 kg
Krycia šírka
215 mm
Minimálny sklon
12° (nutné doplnkové opatrenia)
Rozmery škridly
260 x 428 mm
Rozsah latovania
330 - 360 mm
Stredná krycia šírka
215 mm
Vzdialenosť latovania
330 - 360 mm
Výška profilu
16 mm
Škridiel na 1m2
12,9 - 14,1 ks/m2
Náš tím zákazníckych služieb vám rád odpovie na akékoľvek otázky týkajúce sa našich produktov. Neváhajte nás kontaktovať.
| Názov | Veľkosť | Stiahnuť/ kopírovať | |
|---|---|---|---|
Braas Granát 13 - Technický list | 900.83 kB | ||
Vyhlásnie o parametroch | 526.78 kB | ||
Granát 13 režná, prírodná - textúra | 199.98 kB | ||
Granát 13 medená, engoba - textúra | 195.17 kB | ||
Granát 13 antracitová, engoba - textúra | 141.1 kB | ||
Granát 13 čierna, glazúra - textúra | 214.96 kB |
Táto stránka je chránená nástrojom reCAPTCHA a platia pre ňu Zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.