Our countries
A Bramac Viva Novo tetőcserép a klasszikus tetőforma időtálló eleganciáját kínálja modern műszaki megoldásokkal. A hagyományosabb karaktere otthonos, jól ismert megjelenést biztosít, amely szinte bármilyen építészeti stílushoz illeszkedik.
Továbbfejlesztett konstrukciójának köszönhetően megbízható és tartós megoldás, amely jobb vízzáróságot és a tetőrendszer részeként ideális átszellőzést biztosít.
Téglavörös, barna és antracit színekben érhető el, így könnyedén az otthon stílusához igazítható.
Ideális választás azoknak, akik a klasszikus megjelenést és a hosszú távú megbízhatóságot keresik.

továbbfejlesztett konstrukció
masszívabb cseréptest
jobb vízzáróság
Novo felület a fokozott szín- és UV-védelemért
Tanácsadóink örömmel segítenek a BMI Bramac és BMI Villas termékek személyre szabott kiválasztásában és összeállításában, legyen szó magas-, lapos- vagy épp zöldtetőről.
Kérjen tőlünk ajánlatot!
Vegye fel velünk a kapcsolatot, kérje díjmentes ajánlatunkat és nem csak az ideális tetőcserép, hanem a rendszerelemek kiválasztásában is segítünk!
| BMI garancia tulajdonságok | |
|---|---|
| BMI garancia | 30 év |
| Cserép tulajdonságok | |
|---|---|
| Függesztési hossz | 398 mm |
| Léctávolság | 295-330 mm |
| Maximális léctávolság | 330 mm |
| Minimum tetőhajlásszög szélzáró aláttéthéjazat esetén | 20° |
| Minimális léctávolság | 295 mm |
| Átlagos fedési szélesség | 300 mm |
| Csomagolási információ | |
|---|---|
| Mennyiség/csomag | 42 db |
| Mennyiség/raklap | 168 db |
| Magastető tulajdonságok | |
|---|---|
| Maximum léctávolság | 330 mm |
| Maximum szükséglet/m2 | 11,30 db |
| Minimum szükséglet/m2 | 10,1 db |
| Megjelenés tulajdonságok | |
|---|---|
| Felület család | Novo |
| Szín | barna |
| Mérési adatok | |
|---|---|
| Hosszúság | 420 mm |
| Szélesség | 329 mm |
| Tömeg tulajdonságok | |
|---|---|
| Nettó tömeg | 4,7 kg |
BMI garancia
30 év
Függesztési hossz
398 mm
Léctávolság
295-330 mm
Maximális léctávolság
330 mm
Minimum tetőhajlásszög szélzáró aláttéthéjazat esetén
20°
Minimális léctávolság
295 mm
Átlagos fedési szélesség
300 mm
Mennyiség/csomag
42 db
Mennyiség/raklap
168 db
Maximum léctávolság
330 mm
Maximum szükséglet/m2
11,30 db
Minimum szükséglet/m2
10,1 db
Felület család
Novo
Szín
barna
Hosszúság
420 mm
Szélesség
329 mm
Nettó tömeg
4,7 kg
BMI Bramac és BMI Villas termékek esetében is támogatjuk projektekre szabott egyéni ajánlattal, anyagjavaslatokkal, alkalmazástechnikai tanácsadással.
| Típus | Méret | Aktivitások | |
|---|---|---|---|
Teljesítménynyilatkozat | 333 kB | ||
Adatlap | 12.46 MB | ||
| 321.83 kB | |||
Portfólió katalógus | 1.3 MB | ||
Garanciák | - |
Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi, és a Google adatvédelmi irányelvei valamint szolgáltatási feltételei vonatkoznak rá.