Our countries
Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi, és a Google adatvédelmi irányelvei valamint szolgáltatási feltételei vonatkoznak rá.
A Bramac Viva Antik tetőcserép a hagyományos forma és a rusztikus, antik hatás tökéletes kombinációja, melynek köszönhetően egyedi karaktert ad otthonának, miközben megőrzi a klasszikus tetők időtálló hangulatát.
Masszív kialakítása és továbbfejlesztett műszaki megoldásai révén hosszú távon is megbízható védelmet nyújt. Jobb vízzáróságával és a tetőrendszer részeként az ideális átszellőzés biztosításával járul hozzá a tető tartósságához és védelméhez.
Ideális választás azoknak, akik egyedi megjelenésű, mégis hagyományos hangulatú tetőt szeretnének.

továbbfejlesztett konstrukció
masszívabb cseréptest
jobb vízzáróság
antik hatás
Tanácsadóink örömmel segítenek a BMI Bramac és BMI Villas termékek személyre szabott kiválasztásában és összeállításában, legyen szó magas-, lapos- vagy épp zöldtetőről.
Kérjen tőlünk ajánlatot!
Vegye fel velünk a kapcsolatot, kérje díjmentes ajánlatunkat és nem csak az ideális tetőcserép, hanem a rendszerelemek kiválasztásában is segítünk!
| Általános információ | |
|---|---|
| Termék típus | alapcserép |
| BMI garancia tulajdonságok | |
|---|---|
| BMI garancia | 30 év |
| Cserép tulajdonságok | |
|---|---|
| Cserép típus | alapcserép |
| Függesztési hossz | 398 mm |
| Léctávolság | 295-330 mm |
| Maximális léctávolság | 330 mm |
| Minimális léctávolság | 295 mm |
| Átlagos fedési szélesség | 300 mm |
| Csomagolási információ | |
|---|---|
| Mennyiség/csomag | 42 db |
| Mennyiség/raklap | 168 db |
| Magastető tulajdonságok | |
|---|---|
| Maximum léctávolság | 330 mm |
| Maximum szükséglet/m2 | 11,30 db |
| Minimum szükséglet/m2 | 10,1 db |
| Mérési adatok | |
|---|---|
| Hosszúság | 420 mm |
| Szélesség | 330 mm |
| Tömeg tulajdonságok | |
|---|---|
| Nettó tömeg | 4.7 kg |
Termék típus
alapcserép
BMI garancia
30 év
Cserép típus
alapcserép
Függesztési hossz
398 mm
Léctávolság
295-330 mm
Maximális léctávolság
330 mm
Minimális léctávolság
295 mm
Átlagos fedési szélesség
300 mm
Mennyiség/csomag
42 db
Mennyiség/raklap
168 db
Maximum léctávolság
330 mm
Maximum szükséglet/m2
11,30 db
Minimum szükséglet/m2
10,1 db
Hosszúság
420 mm
Szélesség
330 mm
Nettó tömeg
4.7 kg
BMI Bramac és BMI Villas termékek esetében is támogatjuk projektekre szabott egyéni ajánlattal, anyagjavaslatokkal, alkalmazástechnikai tanácsadással.
| Típus | Méret | Aktivitások | |
|---|---|---|---|
Teljesítménynyilatkozat | 333 kB | ||
Adatlap | 12.45 MB | ||
| 321.83 kB | |||
Portfólió katalógus | 1.3 MB | ||
Garanciák | - |
Ezt a webhelyet a reCAPTCHA védi, és a Google adatvédelmi irányelvei valamint szolgáltatási feltételei vonatkoznak rá.