Naše države
Betonski strešniki Bramac Platinum in Bramac Platinum Star so odlična izbira za vse, ki želite najvišjo kakovost bivanja, dolgotrajno zaščito in estetsko dovršenost svojega doma. Uglajena preprostost: mehek obris klasičnega strešnika bo vsaki strehi dal noto edinstvene elegance, ki bo zadovoljila še tako visoke estetske zahteve. Njegova blaga zaobljenost poudarja individualno obliko vsake strešne površine – tako pri novogradnji, kakor tudi pri obnovi.
Za trdno in varno prihodnost
| Garancija | |
|---|---|
| BMI Garancija | 30 let |
| Izgled | |
|---|---|
| Barva | Briljantno črna |
| Površina | Protector Plus |
| Lastnosti poševne strehe | |
|---|---|
| Dimenzija | 330 x 420 mm |
| min. kos/m² | 9,80 |
| Lastnosti strehe | |
|---|---|
| Minimalni naklon | 15 ° |
| dodatna opomba za min.naklon | z uporabo sekundarne kritine |
| Lastnosti strešnikov | |
|---|---|
| Razdalja med letvami | 315 - 340 mm |
| Vrsta strešnika | strešnik 1/1 |
| Podatki o pakiranju | |
|---|---|
| kos/pak | 42 |
| kos/paleta | 252 |
| št.paketov/paleta | 6 |
| Splošne informacije | |
|---|---|
| Material | Beton |
| Vrsta proizvoda | strešnik 1/1 |
| Teža | |
|---|---|
| Teža na kos | 4,3 kg |
BMI Garancija
30 let
Barva
Briljantno črna
Površina
Protector Plus
Dimenzija
330 x 420 mm
min. kos/m²
9,80
Minimalni naklon
15 °
dodatna opomba za min.naklon
z uporabo sekundarne kritine
Razdalja med letvami
315 - 340 mm
Vrsta strešnika
strešnik 1/1
kos/pak
42
kos/paleta
252
št.paketov/paleta
6
Material
Beton
Vrsta proizvoda
strešnik 1/1
Teža na kos
4,3 kg
Tukaj smo, da vam pomagamo – stopite v stik in eden od naših strokovnjakov vam bo pomagal.
| Tip | Velikost | Postopki | |
|---|---|---|---|
DOP | 94.01 kB | ||
Tehnični dokumenti | 210.53 kB | ||
Brošura | 9.79 MB |
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.